Léto ve znamení adrenalinu

V létě se těšíme na sluníčko, teplo, koupání a spoustu zážitků. Teplé dny přímo lákají vyzkoušet nějakou adrenalinovou zábavu, která zvedne tep a zařídí dokonalý zážitek, na který budete dlouho vzpomínat. Na suchu nebo ve vodě, na zemi nebo ve vzduchu – můžete si vybrat, kam vás srdce táhne.

Léto ve znamení adrenalinu

Pro vodní nadšence

Voda k létu prostě patří. Zkuste se tentokrát místo koupání proletět nad vodou jako pták. Flyboard vám to umožní a díky tryskám pod vašima nohama můžete letět nad hladinou ve výšce až 9 metrů i pod ní jako delfín. Tenhle zážitek si budete chtít zopakovat, za to ručíme. A pokud by náhodou nevyšlo počasí, není potřeba zoufat a můžete si zkusit zasurfovat na simulátoru. Voda, prkno, divoké vlny jako na oceánu, to je Indoor surfing, kde nezáleží na venkovním počasí a skvělá zábava pro větší děti i dospělé.

Čtyři kola na zemi

Ani voda, ani vzduch, ale silný motor a čtyři kola? Tak zůstaňte na zemi a zkuste některou z adrenalinových jízd. Pozor, tohle nejsou jen dárky pro muže, pořádné auto a koně pod kapotou si  vychutná i žena. Fanoušci rychlých aut jistě využijí příležitost pro jízdu v Lamborghini Gallardo LP560 Spyder, který bez problémů na tachometru ukáže 300 km/hod a z 0 na 100 to dá za neuvěřitelných 3,7s. Srdce milovníků supersportu plesá už jen při představě, že tohle auto řídí, a co teprve když se za jeho volant opravdu posadí. Jediný problém může nastat při výběru toho vysněného auta, na projížďku nečeká jen Lamborghini, ale i Ferrari nebo Porsche. Není pro vás rychlost ten správný adrenalin, zato terén a kopce vám dokážou zvednout tep? Pak je tu velký, nabušený, legendární Humvee, který v terénu popírá fyzikální zákony. A když armádní terénní speciál, tak i dokonalá trať s náklony, překážkami i brody. Pořád málo? Tak vyražte na tankodrom jako řidič tanku nebo obrněného vozu BVP1 a zkuste instruktora setřást za jízdy z kapoty. To už je pořádná výzva, že?

Ve vzduchu to není jen pro ptáky

Když vás neláká voda nebo motory, můžete si zkusit třeba létat. Křídla potřebovat nebudete, ve větrném tunelu to zvládnete i bez nich. Můžete zažít volný pád i sílu hurikánu o rychlosti vzduchu až 270 km/hod. A pokud vás láká seskok padákem, jen pořád ještě úplně nevíte a hledáte odvahu, bude pro vás vzdušný tunel to pravé. Pod dohledem zkušeného instruktora si můžete nanečisto a v bezpečí vyzkoušet, jaké to při seskoku padákem je a třeba tak udělat první krok k opravdovému skoku z letadla. Nebo se vám létání zalíbí a budete chtít víc a víc, pak by měl být další na řadě kiting. Velký drak je připoutaný k vám a rozhýbe ho síla větru a vy pak poletujete nad zemí, nebo se jen tak necháte větrem tahat po vodě či po zemi.

V létě máme čas na zážitky i poznávání. Nabídli jsme vám jen malou ochutnávku zábavy na léto, ale tipů na ten správný adrenalin je samozřejmě mnohem víc. Vylezte na ferraty, vyražte na motokáry, kutálejte se zavření v zorbing kouli, vydejte se na výlet balónem nebo vrtulníkem. Toho, co můžete zkusit a co na vás nejen v létě čeká je opravdu spoustu a každý zážitek se počítá. Nezapomínejte ale při tom všem adrenalinu a poznávání nového také na odpočinek, relax a užívání si i té klidné části léta. I klid a pohoda totiž k létu patří.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.