LÉTO JE TU V PLNÉ SÍLE – jsme připraveni!

Slunce se ujalo své vlády - dodává nám energii, probouzí emoce. Dovolíme si věnovat více času sobě, svým blízkým. Vítězí jednoduchost, pohodlí, přirozenost.

LÉTO JE TU V PLNÉ SÍLE – jsme připraveni!

V takové chvíli se nechceme zabývat ničím, co by nám požitek ze slunečného dne kazilo. Může to být třeba nadměrné pocení. Záměrně mluvíme o nadměrném pocení, protože pocení jako takové je pro tělo velmi důležité. Tělo si tímto způsobem zajišťuje správnou termoregulaci. Je to přirozený proces, který má své opodstatnění. Právě potem se z těla vyplavují škodlivé látky. Určitě by nebyla dobrá volba tělu v pocení bránit. V podpaží najdeme bohatý lymfatický systém, mělo by nám tedy záležet na tom, co si do těchto míst pravidelně aplikujeme.

Na trhu si můžete vybrat ze dvou druhů výrobků – antiperspiranty obsahují sloučeniny hliníku, které zabrání pokožce správně dýchat, nedovolí tvoření potu. Další nevýhodou antiperspirantů je zcela jistě tvorba tzv. podpažních žlutých skvrn na oblečení. Tyto skvrny jsou způsobeny právě reakcí potu se složkami, které se v antiperspirantech vyskytují.

RaE Deodoranty naproti tomu brání chemickému rozkladu potu. Člověk se potí méně a jeho pot nezapáchá. Umožňuje tedy tělu, aby „dělalo svou práci“, a přitom si vědomě nezavádí škodlivé látky, jako jsou soli hliníku do svého organismu. Používání přírodních deodorantů patří k současnému trendu zdravého životního stylu. Není nám lhostejné, jak se stravujeme, zvyšujeme svou pohybovou aktivitu, ba dokonce jsme se naučili užívat s rozumem i léky. Neměli bychom zapomínat i na kosmetiku, kterou používáme.

Na trhu najdeme několik výrobců přírodních deodorantů. Mezi špičku ve svém oboru jistě patří produkty rodinné manufaktury z Beskyd, která nabízí své produkty pod značkou RaE. Tvůrci přírodní kosmetiky dokázali trhu nabídnout produkt, který splňuje náročné požadavky uživatelů – s přírodními deodoranty RaE krásně voníte a nejste cítit potem.

Příběh Radka a Evy začal v Mexiku na cestě za šamany. Zde obdivovali jejich znalosti rostlin a stromů. Díky umění šamanů poznávali léčebné síly a blahodárné účinky přírody, aby je pak mohli proměnit do produktů každodenní péče o tělo i duši. Hotový výrobek obsahuje více než 90 % účinných přírodních látek a esencí. Neobsahuje vodu, proto nepodléhá zkáze a nemusí obsahovat konzervační látky. Jeho předností je citlivé ruční zpracování od smíchání prvních ingrediencí až po balení do dřevěných obalů, které jsou chráněny průmyslovým vzorem.

Dopřejte svému podpaží láskyplnou péči, hýčkejte jej a hydratujte. Prožívejte radost s rukama nad hlavou bez toho, že byste se obávali nepříjemného zápachu. Už teď se můžete těšit na novinku – na předvánoční trh bude uveden nový přírodní deodorant z extraktu a s vůní ALOE VERA. Byl vyvinut pro ty, kteří mají extrémně citlivou pokožku.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.