Dejte sbohem suchým vlasům

Správná péče o vlasy není tak jednoduchá věc. Zvlášť, pokud máte se svou hřívou nějaký problém. Mastné vlasy můžete častěji umýt, aby opět vypadaly skvěle, ale co se suchými? Sluníčko a teplé počasí jim na kvalitě nepřidá, a tak je potřeba se zaměřit na jejich výživu a hydrataci.

Dejte sbohem suchým vlasům

Zda máte suché vlasy poznáte už na první pohlazení. Suché vlasy jsou hrubší, drsnější, třepí se konečky či se snadno lámou. Při doteku cítíte každý jednotlivý vlas a jakákoli úprava účesu je téměř nemožná. Vlasy na pohled nevypadají zdravě, jsou bez lesku, ztrácí pružnost a působí unaveně. Navíc jim často škodíme i my, aniž bychom si to uvědomovali. Barvení, vysoušení fénem, žehlení a narovnávání, to vše dává našim vlasům pořádně zabrat a zbavuje je přirozené vlhkosti. Vyživující šampon a kondicionér právě pro suché a poškozené vlasy je základ, pro opravdovou regeneraci ale potřebujeme rozsáhlejší pomoc. Oblíbená značka vlasové kosmetiky Nouvelle, kterou rádi využívají i profesionální kadeřníci, vyvinula řadu Double Effect právě pro suché vlasy s dvojitou porcí přírodních výtažků: chmel posiluje a vyživuje vlasy od kořínků a keratin vyživuje pokožku hlavy a pomáhá ji regenerovat.

Výborným pomocníkem do horkých dní je bezoplachový kondicionér ve formě pěny, který udržuje správný stupeň vlhkosti ve vlasech, změkčuje je a usnadňuje rozčesávání.  Pro opravdu extra silné posílení vlasů je vhodné sérum v ampulkách a zapomínat nesmíme ani na vlasové masky. Výrobky Double Effect nemusíte pracně shánět po kadeřnických salónech, pohodlně z domova si můžete vybrat na www.puls.cz. Vaše vlasy vám za kvalitní péči poděkují a odmění se zářivým a zdravým vzhledem. Léto je na jednu stranu nejoblíbenější roční období, které nám dobíjí baterky a dopřává možnost strávit spoustu času v přírodě, na stranu druhou právě naše vlasy dostávají pořádně zabrat. Se správnou péčí nám to ale vůbec vadit nemusí a sluníčka i koupání si můžeme užít do sytosti.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.