Letní hříchy, po kterých přiberete

Celou zimu jste se těšili na letní dobroty, které budete moci mlsat u bazénu nebo na grilovačce? Pokud si chcete pohlídat vaši letní postavu, dnes vás upozorníme na pár lákadel, která si v létě raději odpusťte, jelikož po nich rozhodně zbytečně přiberete. Která to jsou?

Letní hříchy, po kterých přiberete

Zmrzlina

Na prvním místě je určitě zmrzlina. Jednou za čas si můžete dopřát kvalitní zmrzku, pokud si ale zmrzlinu či nanuk kupujete v supermarketu, připravte se na to, že obsahují zbytečně moc cukru, umělá barviva a další „éčka“, bez kterých se určitě obejdete.

 

Chipsy a křupky

Při filmu, na barbecue nebo na pikniku si určitě bude někdo pochutnávat na křupkách či bramborových lupíncích. Tyto dobroty nejsou pro vaši postavu nic vhodného, jelikož obsahují mnoho trans-nasycených mastných kyselin, které vašemu tělu rozhodně nesvědčí.

 

Džusy, limonády

Osvěžíte se v létě rádi limonádou nebo ovocným džusem? Pak si pohlídejte obsah ovoce a další složky ve sladkých nápojích, které si dopřáváte. V mnoha z nich je přidaný cukr, barviva a velmi malé procento ovoce. Příště raději sáhněte po ovocném freshi, který vám mimo jiné dodá vitamíny a bude mít skvělou přírodní chuť i bez přidaného cukru.

 

Omáčky ke grilovanému masu

Ke grilovanému masu patří omáčka, hořčice, tatarka nebo kečup, že? Ty ale neobsahují žádné, tělu prospěšné, ingredience. Pokud k masu nějakou omáčku zkrátka potřebujete, zkuste si ji vyrobit doma z čerstvých a zdravých surovin. Budete mít jistotu, že víte, co jíte.

Co si tedy dát?

Pokud se ptáte, co zdravého si tedy v létě můžete dát, dáme vám snadnou odpověď. Na pití můžete zkusit zdravé smoothie, které je v poslední době v kurzu. Do něj si můžete přidat čerstvé ovoce, zeleninu, nebo třeba ovesné vločky, protein a další nutričně bohaté suroviny. Abyste si smoothie připravili, potřebujete silný mixér. Doporučujeme vysokootáčkový kuchyňský mixér Orava RM-1500 B, ve kterém zvládnete připravit ovocný fresh, smoothie, ale i skvělé a zdravé omáčky k masíčku nebo třeba zmrzliny z čerstvého či zmrazeného

ovoce. Mixér je vybaven 6-ti čepelovým nerezovým nožem, který si poradí i se zmrazenými surovinami. Navíc zvládne za minutu 23 000 otáček, vaše jídlo tak bude hotové během chviličky. Vysokootáčkový kuchyňský mixér Orava RM-1500 B je vybaven 2 litrovou nádobou, do které se vejde porce pro celou rodinu. Pro 100% stabilitu má mixér na spodní straně umístěny gumové nožičky. Součástí balení je i nástavec, kterým lze při mixování přitlačovat drť. Všechny díly jsou demontovatelné a vhodné pro mytí v myčce nádobí.

Libí se vám mixér Orava RM-1500 B? Může být váš na www.orava.cz!
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.