Tipy, jak vybrat dárek pro muže

Říká se: sto lidí, sto chutí. A platí to v mnoha oblastech, každý z nás je totiž specifická osobnost. Líbí se mu jiné věci, odlišně vnímá svět, má své vlastní zájmy a záliby. Zkuste toto vše zohlednit i v případě, že vybíráte dárky k narozeninám pro vaše blízké, třeba pro vašeho partnera.

Tipy, jak vybrat dárek pro muže

Největší oříšek

Největším oříškem bývají dárky pro muže, které se vybírají snad ze všech nejhůře, což by jistě mohla potvrdit nejedna dáma. A to i přesto nebo spíš právě proto, že svého přítele dobře známe a víme, co má rád. Jenomže nám tolik záleží na tom, aby měl z dárku opravdovou radost, že se nakupování změní v souboj s časem. Chcete-li se toho vyvarovat, začněte nakupovat v předstihu a držte se našich tipů.

 

Buďte nápaditá

Muži ocení originalitu. Nejlepším dárkem tak pro ně bude něco nevšedního, co je zaujme a co třeba ještě neznají, naopak klasikou typu ponožky, trenýrky či kosmetika je zrovna dvakrát neoslníte. Dnes existuje spousta „vychytávek“, označovaných jako gadgets, s nimiž u vašeho milého určitě zazáříte. Co třeba chytrý hledač klíčů, organizér do auta nebo stírací mapa světa?

Ukažte smysl pro humor

Řada mužů patří mezi opravdové vtipálky, kterým humor není vůbec cizí. Rádi se smějí a nemají problém si udělat legraci ani sami ze sebe, nuda s nimi tedy nikdy nehrozí. Právě pro takové je nakupování radost. Zavděčíte se jim jakýmkoli vtipným dárkem, ať už jde o tričko s legračním potiskem, cedulku s nápisem nebo třeba zábavnou hru. Protože, co si budeme povídat, muži zůstávají pořád tak trochu dětmi.

Praktický neznamená nudný

Výjimka však potvrzuje pravidlo, a tak některé muže na takové legrácky zrovna dvakrát neužije. Přednost dávají raději něčemu praktickému a použitelnému. Vtipné tričko s nápisem si v tomto případě tedy raději nechte pro nějakého kamaráda, váš milý ho určitě neocení ani neunosí. Chybu naopak neuděláte, když mu vyberete něco do auta nebo příslušenství k počítači v netradičním designu. To, že je dárek praktický totiž vůbec neznamená, že musí být nudný.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.