Letní akce a festivaly na Zlínsku už znají datum i program

Plánujete, kam v létě vyrazit? Nezapomeňte si do diáře zapsat data několika akcí, které by vám určitě neměly uniknout.

Letní akce a festivaly na Zlínsku už znají datum i program

Masters of Rock

V polovině července, konkrétně od 14. do 17. 7., se chystá velká rocková akce pro všechny příznivce tvrdší muziky. Letošní festival Masters of Rock bude plný hvězd, dorazí například i Apocalyptica, Slayer nebo Megadeth. Připravte se na to, že okolí Vizovic a blízké možnosti ubytování budou velmi brzo rezervované, takže pokud si chcete užít festival na plno po všechny 4 dny, nečekejte na poslední chvíli.

 

Letní filmová škola Zlín

42. letní filmová škola se v tomto roce uskuteční v období od 22. července do 30. července. Jako každý rok se můžete těšit na propracovaný program plný filmové tvorby napříč všemi možnými žánry. Buďte něco víc než obyčejní konzumenti klasických filmů a vyrazte na festival, kde na vás dýchne i atmosféra netradičních filmových zpracování a trochu odlišné tvorby.

 

Barum Czech Rally

Barum Czech Rally se letošní rok koná poslední prázdninový víkend od 26. srpna do 28. srpna. Tento 46. ročník jedinečné automobilové rally je zařazen do seriálu FIA ERC a probíhá přímo v ulicích města. Žádný fanoušek motosportu by si neměl nechat ujít takový zážitek. Moderní rally speciály, ale i historické legendy předvedou, co všechno dokážou profesionální řidiči.

 

Rezervujte si ubytování v období akce, než bude pozdě

Každý rok se stává, že se zájemci o účast na některé akci nebo festivalu začnou zajímat o ubytování až na poslední chvíli. To se ve většině případů ukáže jako velká chyba, protože není výjimkou, aby byly přilehlé hotely a ubytovací zařízení rezervovány již několik měsíců dopředu. Neponechte nic náhodě a udělejte si rezervaci v Penzionu UNO, kde si užijete vysokou kvalitu služeb doplněných vynikající restaurací pro doplnění energie na celý den strávený na festivalu.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.