Koho poptat na čištění, mytí, impregnaci oken, fasád a markýz?

Koho poptat na čištění, mytí, impregnaci oken, fasád a markýz?

A SERVIS LIPKA, mytí čištění oken, fasád, výškové práce Praha, s.r.o. se řadí svou špičkovou profesionální činností mezi nejkvalitnější úklidové společnosti jak na našem, tak i na mezinárodním trhu. Za mnoho let svého poctivého přístupu k zákazníkům již realizovala velmi mnoho zakázek zaměřených na kvalitní technologii mytí oken a čištění markýz Praha.

Tato vlastní a spolehlivě odzkoušená metoda mytí oken spočívá v zásadním nepoužívání leštidel. Dlouholeté firemní zkušenosti prokázaly zásadní nespokojenost s působením leštidla na čistě a kvalitně umytá okna, kdy vlivem klimatických podmínek (slunce, déšť, spady či prach) se brzy začaly objevovat šmouhy a tahy po leštění.

To samozřejmě nemohlo uspokojit jak klienta tak tuto firmu, neboť kvalita mytí oken je pro ni ze zásady vždy prioritní. Důvod tohoto stavu byl prostý – složení leštidla po zaschnutí utvoří na okně vrstvu, která mírně lepí, tím na sebe naváže zpět prach a městské spady či pyly a vyvstanou tak napovrch tahy po leštění. Vlastní zdokonalená technologie mytí oken byla nazvána „trikem suchého leštění.“

alpinist climber clean the windows

alpinist climber clean the windows

Tato spolehlivá a kvalitní metoda spočívá v rozmytí skel čistým rozmývákem a následným setřením stěrkou s kvalitní gumou. Je naprosto samozřejmé, že k tomuto procesu mytí oken také patří očištění okenních rámů, parapetů,  odstranění pavučin a hrubších nečistot či profesionální odstranění starých reklamních polepů pomocí speciálních korundových žiletek. V závěrečné fázi po důkladném očištění a zaschnutí, přichází vlastní leštění a to již zmíněnou metodou triku suchého leštění – pomocí suché pleny, která je ze 100% bavlny se poctivě okna vyleští.

Tímto způsobem společnost A SERVIS zaručí dlouhotrvající lesk oken, na která se nepřichytává zbytečně prach a spady. Spolu s okny čistí také markýzy. Plastové markýzy se umyjí stejným způsobem jako okna. U látkových markýz se jedná o složitější proces, kdy se využije stejná technologie jako při čištění koberců. Na látkovou markýzu se nanese kvalitní značková chemie BOSCH RTS a následně se kotoučovým kartáčem mechanicky vyčistí.

Vlhkost a nečistoty z těchto markýz odborní pracovníci odstraní vysoce výkonným vysavačem AS59 s úzkou štěrbinovou hubicí. Tento proces čištění se může opakovat až 2x nebo 3x, protože markýzy čelí agresivním městským spadům a bývají velmi znečištěné. Tyto akce tato společnost provádí i ve výškách, kdy používá horolezeckou a speleologickou techniku, hydraulické rameno či vysokozdvižnou plošinu.

Pokud to dovolí okolní podmínky, je logické, že z hlediska nákladů upřednostňují pro práci ve výškách hydraulické rameno či vysokozdvižnou plošinu. Odborní profesionální zaměstnanci firmy disponují platnou licencí pro práci ve výškách a jsou proškoleni dle nařízení vlády. A SERVIS poskytuje také mnohé další kvalitní úklidové a údržbové služby.
14 odpovědí na "Koho poptat na čištění, mytí, impregnaci oken, fasád a markýz?"

 1. Miloš Samek  Říjen 12, 2016 v 5:11 pm

  Používáte na čištění fasád i pískování?

  Odpovědět
  • Barbora Lelková  Říjen 13, 2016 v 12:02 pm

   Dobrý den,
   ano, jestliže je to zapotřebí, čistíme fasády pískováním.

   S pozdravem
   Barbora Lelková

   Odpovědět
   • Robin Valach  Říjen 20, 2016 v 12:29 pm

    A jaké druhy znečištění fasád je možné pískování vyčistit?

    Odpovědět
    • Barbora Lelková  Říjen 21, 2016 v 6:24 am

     Dobrý den,
     pískování při čištění fasád se používá především na znečištění od nátěru, zašlé špíny, mechu, řas, graffitů, nebo na odstraňování nátěrů a koroze ze železných a ocelových konstrukcí, olejových skvrn apod.
     S pozdravem
     Barbora Lelková

     Odpovědět
 2. Karel Strýček  Říjen 6, 2016 v 10:13 am

  Dobrý den,
  děláte taky impregnaci markýz? Z textu mi nebylo jasné, jestli se nejedná jen o impregnaci oken.

  Odpovědět
  • Barbora Lelková  Říjen 7, 2016 v 9:07 am

   Dobrý den,
   ano, A SERVIS LIPKA provádí také impregnaci markýz.
   S pozdravem
   Barbora Lelková

   Odpovědět
 3. Adam Bezděk  Září 29, 2016 v 12:33 pm

  Je možné se domluvit, aby mytí oken i markýz bylo provedeno současně?

  Odpovědět
  • Barbora Lelková  Září 30, 2016 v 6:27 am

   Dobrý den,
   ano, samozřejmě. Čištění oken i markýz mohou naši pracovníci provést současně při jedné návštěvě.
   S pozdravem
   Barbora Lelková

   Odpovědět
 4. Hana Pokorná  Září 21, 2016 v 6:59 pm

  Dobrý den,
  minulý měsíc jsem měla možnost vaše služby vyzkoušet a musím vaši firmu pochválit. S jednáním i výslednou prací jsme byli s manželem moc spokojení.

  Odpovědět
  • Barbora Lelková  Září 22, 2016 v 12:50 pm

   Dobrý den,
   děkujeme za pochvalu. Jsme rádi, že jste s naší prací byli spokojení.
   Přeji hezký den.

   Odpovědět
 5. Jakub Urbánek  Srpen 17, 2016 v 8:30 am

  Služby firma A SERVIS LIPKA můžu jedině doporučit.

  Odpovědět
 6. Jana Stoklasová  Duben 22, 2016 v 5:46 pm

  Je možné si popřípadě domluvit termín mytí oken i na státní svátek?

  Odpovědět
 7. Blažena Dokoupilová  Duben 22, 2016 v 1:45 pm

  Jelikož máme opravdu obrovský barák, tak mytí oken pro mě samotnou, znamenalo vždycky touto činností strávit několik dní. Takže jsem se rozhodla pro profesionální úklidovou firmu. Našla jsem tuto firmu a zkontaktovala je. Přijeli co nevidět a připravení umývat. Byla jsem strašně moc ráda, že to nemusím dělat já, ale oni. Pustili se do práce a šlo jim to od ruky jedna, dvě. Vystupovali profesionálně, vstřícně a rychle. Byla jsem s jejich prací spokojená, tak jsem s nimi navázala spolupráci i do budoucna.

  Odpovědět
 8. Lukáš Šembera  Duben 3, 2016 v 9:06 am

  Firma zajištující precizní odstranění nečistot z vašich oken a markýz. Pro zákazníky naší společnosti realizujeme službu mytí oken a čištění markýz také ve výškách, na tyto práce máme náš tým proškolen dle nařízení vlády podle § 134 odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky. Ve výškách používáme nejčastěji hydraulická ramena a vysokozdvižnou plošinu, protože nám dovolí snadnější přístup k proskleným plochám, pokud ovšem přístup od budovy nedovolí použití této techniky, použijeme techniku slaňování za pomoci horolezecké a speleologické techniky. Mytí oken a výloh zajišťujeme kvalitními pomůckami a zároveň odstraňujeme zatvrdlé nečistoty korundovými žiletkami a omýváme okolí oken a výloh. Odstranění zatvrdlých nečistot provádíme korundovými žiletkami proto, protože jsou 10 cm dlouhé a tak není šance poškrábat skleněnou plochu. Nezaškolený člověk by dojít k nenávratně poškodit sklo poškrábáním a podrápáním, proto nabízíme náš proškolený tým pracovníků, kteří jsou odborně způsobilí používat tyto žiletky. Službu čištění markýz nabízíme našim zákazníkům jako samostatně provedenou službu, ale také spolu s mytím oken a výloh. Pro precizní vyčištění látkových markýz, na které působí agresivní městské spady, používáme strojovou metodu čištění, kterou používáme i při čištění koberců strojovou metodou. U látkových markýz provádíme strojové čištění i 3x během jednoho čistícího cyklu a nečistoty a vlhkost odstraníme vysoce výkonným vysavačem. Plastové markýzy vyčistíme způsobem, který používáme při zakázce mytí oken a výloh. Následně zajistíme kvalitní impregnaci, kterou provádíme chemií přímo od výrobce markýz. Pro impregnaci je třeba vhodného počasí a bezvětří, aby se do impregnace nezanášely nečistoty.

  Odpovědět

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.