Jedna kabelka nikdy nestačí

Když se řekne slovo kabelka, většině žen se rozzáří oči. Jsou to takové naše malé radosti, málokterá z nás má doma jen jednu a stejně si kupujeme další. Muži tuhle zálibu nechápou, ale my víme, že jedna kabelka nikdy nestačí.

Jedna kabelka nikdy nestačí

Pro běžný pracovní den míváme jednu nejoblíbenější, ve které nosíme všechno potřebné i nepotřebné. Věděli jste, že průměrná žena má v kabelce 37 věcí? Tak schválně, koukněte do té své a počítejte. Třeba vám vyjde, jako nám, mnohem vyšší číslo a objevíte věci, které jste dávno oplakala. Kabelka totiž funguje i jako černá díra a některé věci do ní vložené se záhadně ztratí, naopak její schopnost se nafukovat a mít místo pro další a další věci je neuvěřitelná. A samozřejmě i kabelkám vládne paní Móda a tak se i design vyvíjí a přizpůsobuje. Nejoblíbenější v současné době jsou tři typy:

Shopper – z anglického shop, nakupovat. Kabelka ve stylu shopper je prostorná, velká a kromě diáře a mobilu se vám do ní vejde třeba i menší nákup. Přitom je designově propracovaná a do nákupní tašky má daleko, bez obav s ní můžete vyrazit i na pracovní jednání. Dávají jí přednost aktivní ženy, které potřebují cestou do práce a z práce zvládnout mnoho povinností a nechtějí u toho vypadat jako vánoční stromeček.

Crossbody – oblíbená kabelka s dlouhým uchem, která se nosí napříč přes tělo. Má menší rozměry, ale její obrovskou výhodou je, že nesklouzává z ramen a žena má tak volné ruce. Elegantní i vyloženě sportovní, se zdobením nebo jednoduché, crossbody jsou pohodlné a praktické a ve sportovním stylu si našly své místo i u mužů.

Klasika – středně velká kabelka se standardním dlouhým uchem a dvěma menšími pro pohodlné nošení podle toho, jak nám to zrovna vyhovuje. Bývají často pevné a drží tvar nebo naopak z měkkých a poddajných materiálů.

Kromě té nejoblíbenější (a většinou největší) pak máme doma ještě několik dalších. Psaníčko do divadla a na společenské akce a další menší, záložní, kdyby se té velké náhodou něco stalo. Opět jedno číslo z průzkumů: průměrná česká žena má osm kabelek. Pokud jste hluboko pod průměrem, třeba nastal čas si nějakou novou kabelku pořídit. Nemusíte kvůli tomu běhat po obchodech, pohodlně z domova nakoupíte na www.gatty-trend.cz kde si můžete vybrat z velkého množství velikostí i barev. Každý den je ten správný čas na to si udělat radost a koupit si novou kabelku.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.