Jaro kvete i ve vašem šatníku

Nebo by alespoň mělo. Květinové a přírodní motivy vládnou letošní sezóně a rozhodně si zaslouží vaši pozornost. I drobný doplněk z vás udělá hvězdu.

Jaro kvete i ve vašem šatníku

S radostí jsme zamávali zimě a těšíme se z každého jarního dne. Těžké kabáty a bundy jsme vyměnili za trička a topy, hřejivé šály za lehké šátky. Všude všechno kvete a trochu toho jara to chce dopřát i našemu oblečení. Pokud hledáte originální kousky, v obchodních řetězcích je nenajdete. Originální kousky se hledají u návrhářů a výtvarníků, protože u nich je každý kousek opravdu jedinečný a nikdo jiný ho mít nebude.

Výtvarnici Janě Petříkové v její návrhářské dílně textil doslova rozkvétá pod rukama. Ručně malované hedvábné šátky, trička i mikiny dokonale osvěží váš šatník a prozáří vám den. V nové jarní kolekci se zaměřuje právě na motivy inspirované přírodou. Něžní motýli, vznešené tulipány nebo kvetoucí stromy vypadají na tričkách jako živé. Trička ze 100% bavlny vypadají skvěle k sukni do kanceláře i k džínám pro volný čas a barvy vás rozzáří. Vždyť kdy jindy než na jaře je čas osvěžit šatník a černou vystřídat za výrazné a jasné barvy. Žlutá, oranžová i jasná rudá v kombinaci s modrou i zelenou vytváří harmonický a sladěný celek.

Je samozřejmé, že ne každá žena ráda nosí květinové motivy. Na www.modni-tricko.cz najdete i mnoho dalších ručně malovaných triček, šátků i mikin s různými motivy a to i v dámských nadměrných velikostech. Nezapomnělo se ani na pány nebo děti, aby si každý mohl najít to své malované tričko pro radost. A kdyby se náhodou stalo, že vám žádný motiv nepadne do oka, nebojte se nechat si namalovat svoje podle svých představ. Ruční malování na textil se dělá s láskou a péčí, ať už budete chtít své jedinečné tričko s růžemi nebo třeba letadélkem. Jedno je jisté – vždy v něm uděláte parádu.
1 odpovědí na "Jaro kvete i ve vašem šatníku"

  1. Diamoci  Květen 26, 2017 v 9:56 am

    Odvážné, ale zajímavé… Akorát si myslím, že ne všem lidem by podobná trička slušela – zejména ne lidem s nadváhou. Ale jinak jsem velikým přiznivcem barevného outfitu a jaro mám ze všech období nejraději, protože se perfektně hodí k mému vkusu oblékání 🙂

    Odpovědět

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.