Jak rychle a efektivně zhubnout do léta

Možná si říkáte, že do léta už rozhodně nezhubnete a že jste měli začít již na začátku nového roku. Omyl! Do léta je ještě spousta času, když začnete ještě dnes, tak již brzy můžete vidět výsledky. Inspirujte se tipy, jak zhubnout a užít si letní sezónu bez studu v sexy slušivých plavkách.

Jak rychle a efektivně zhubnout do léta

Změňte jídelníček

V první řadě se zamyslete nad svým jídlem. Jíte pravidelně, dopřáváte si kvalitní a pestrou stravu a nešidíte se polotovary nebo nezdravým fast foodem? Omezte kávu, cukr a také bílou mouku a vaše tělo se vám začne měnit před očima. Zapomeňte na sladkosti a zkuste omezit pečivo. Jarní detoxikace nastartuje váš metabolismus a najednou budete mít spoustu energie.

 

Pravidelně cvičte

Vyberte si takové cvičení, které vás bude bavit. Ve fitness klubu ZONE4YOU si můžete dát každodenně do těla při fitness tréninku nebo navštívit sálové aktivity. Ať už si vyberte posilování břicha, zad, pilates nebo H.E.A.T, nejdůležitější je pravidelnost. Výhodou klubu je tak možnost, jít cvičit kdykoliv, mít po ruce profesionálního trenéra, který vám vždy poradí a navíc vás bude motivovat k lepším výkonům.

 

Najděte svou motivaci

Nejdůležitějším krokem, jak uspět a vyhrát boj za nové tělo je motivace. Ať už se jedná o nově koupené plavky, slíbenou dovolenou u moře nebo jen dobrý pocit, tak věřte, že motivace je ten motor, který vás požene dál a kvůli kterému se zvednete z gauče a zvládnete všechno, co si budete opravdu přát. Jen díky motivaci dosáhnete svého cíle. Volte tedy takovou, která vás vždy nabudí k lepším výkonům.

 

Jak cvičit

Můžete si vybrat mezi aerobní aktivitou, kam patří i chůze. Dále pak crossové trenažéry nebo spinning. Při této aktivitě začnete intenzivněji spalovat tuky zhruba po 30 minutách. Je dobré zařadit aerobní aktivitu před každé fitness cvičení a věnovat jí alespoň 15 minut na rozehřátí.

Druhým typem cvičení je posilování, ideálně posilování břicha, středu těla, posilování zad a také cvičení zaměřené na ruce a nohy. Je dobré posilovat alespoň třikrát týdně, ale nic nezkazíte, ani když budete do fitness klubu chodit denně.

 

Odměňte se

Při členství v klubu vám může být motivací a také odměnou wellness zóna. Zde se můžete odměnit ve vířivce nebo v sauně. Dopřejte si relaxaci po vynaložené aktivitě a spojte tak příjemné s užitečným. Budete překvapeni, jak vám cvičení a posilování půjde, když se budete těšit na oddych v odpočinkové zóně.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.