Prohřejte si svou ložnici: olejové masážní svíčky provoní i potěší

Zimní sezóna nám sice přináší dlouhé večery, ale také chladné počasí, málo energie a ne moc veselou náladu. Není tedy divu, že se často místo vášnivé noci ve dvou raději zachumláme do deky s knihou a horkým čajem. Ale co si do ložnice vrátit skutečný žár?

Prohřejte si svou ložnici: olejové masážní svíčky provoní i potěší

Topení jede na plný výkon, za okny mráz, ale i tak se nám z teplých ponožek nechce a sexuální život pomalu usíná dlouhým spánkem. Pocit chladu i v přetopené místnosti a neochota svléknout oblečení či odhodit deku je naprosto přirozenou reakcí, podvědomě vyhledáváme teplo a věci, které v nás vyvolávají příjemný hřejivý pocit. Jídla, vůně a nápoje jsou přes zimu trochu více kořeněné a vydatnější, i když už dávno nevydáváme tolik důležité energie na přežití zimy jako naši předkové. Můžeme toho však využít a i pro milostný život si vybrat věci, které nás rozpálí a navodí tu správnou atmosféru.

Hlavním základem jsou svíčky, o tom není pochyb. Plamen ložnici zútulní a navodí správnou atmosféru. Namísto těch obyčejných ale použijte olejové masážní svíčky. Ty jsou výjimečné tím, že jejich olej po rozehřátí použijete právě na důkladnou masáž. Svíčku zapálíte, necháte asi deset minut hořet a pak je olej připraven k použití. Svíčka je vyrobena výhradně z přírodních esencí a olejů, takže při hoření krásně provoní ložnici a pak můžete olej odlít na tělo partnera a nechat svíčku nadále hořet. Olej je příjemně teplý, nikoli horký, a tak se nemusíte obávat ho odlít přímo ze svíčky na partnerovo tělo. Na jakou část a jakou masáž zvolíte, to už je pouze na vás a vaší fantazii.

Pro zimní sezónu volte teplé vůně, které zahřejí a připomenou vám léto, třeba právě tropické mango či šťavnaté jahody. Kouzelné olejové svíčky můžete jednoduše objednat zachumlaní do deky z pohodlí domova na www.elektro-produkt.cz a nechat si je doručit až k vašim dveřím, takže nemusíte v zimě běhat po obchodech. Na vás pak už bude jen odhodit deku a masážní svíčku pouze zapálit.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.