Domácí kutilky i profesionálky shánějí nitě, jehly, jehlice pletací, knoflíky či přízi

Domácí kutilky i profesionálky shánějí nitě, jehly, jehlice pletací, knoflíky či přízi

Kutilkám, které se nadšeně pouštějí do domácích ručních prací – šití, pletení, háčkování, vyšívání – občas dojdou pomocníci nutní pro jednotlivé činnosti. Shánějí jehlice pletacíjehlice kruhové kov, jehlice ponožkové, jehlice pomocné prohnuté, jehlice rovné, jehlice rovné plast, ale i další galanterii. Jednotlivé kusy se dají koupit v kamenném obchodě i v e-shopu. Není třeba se obávat, že obchod nezasílá malé množství objednaného zboží. Právě, že počítá s malými objednávkami, stejně jako se zakázkami pro profesionální dílny, jejíž pracovnice a pracovníci většinou potřebují veškeré objednávky ve velkém objemu.

 

Jakékoliv jehly – pro ruční i strojové šití – seženete na jednom místě

Stejně jako pletací jehlice lze ve stejném e-shopu procházet nabídku pestrého sortimentu. A tak snadno objevíte různé jehly – jehly strojové, jehly ruční. Tradiční česká výroba galanterie zaručuje kvalitu veškerých prodávaných výrobků, které určitě převyšují pochybné zdroje z Číny a podobně. Pokud jste provozovatelem prodejny nebo majitelem obchodu s pomůckami pro rukodělnou práci, možná byste měli zvážit původ vámi prodávaných produktů.

 

Zásobte svůj obchod originálními knoflíky, druky a patentky

Pídí-li se vaše zákaznice po originálním zboží z ranku galanterie, nabídněte jim skutečnou českou kvalitu. Knoflíky, druky, patentky a další zboží má rozmanité tvary, barvy, velikosti, hodí se na všechny typy šitého, pleteného oblečení, ale i doplňků do domácnosti či textilií do provozoven. Potěšte své zákazníky originálním zbožím a uvidíte, že se u vás „dveře netrhnou“ a nadšené zákazníci a zákaznice se k vám budou opakovaně vracet pro zajímavé kousky. Nápaditý sortiment, tradiční výroba a stoprocentní jakost jsou nejdůležitější atributy výrobků Waldes.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.