Jak probíhá tandemový seskok padákem

Jak probíhá tandemový seskok padákem

Vyzkoušet si tandemový seskok padákem tak, jak to mohou jen zkušení parašutisté je pro mnohé velice lukrativní nabídkou. Dříve se něco podobného na tradičním trhu nenacházelo, a tím společnost přicházela o možnosti ochutnat tuto netradiční adrenalinovou zábavu. Ještě před tím, než se vydáte za svým provozovatelem, připravte se na to, co vás ve skutečnosti čeká.

 

Tandemový seskok a bezpečnost

Na letišti na vás čekají zkušení instruktoři, kteří vám tandemový seskok přiblíží a vysvětlí všechny důležité body průběhu. Díky tomu se mnohem lépe připravíte na všechny sounáležitosti. Instruktáž by se měla objevit u každé solidní společnosti bez ohledu na dosažené zkušenosti zájemce nebo počtu absolvovaných seskoků v minulosti. Zkušený instruktor a parašutista v jedné osobě by se měl prokázat osvědčením a tisícovkami úspěšných seskoků. Nadále je nutné, aby provozovatel využíval nejmodernější technologii. Takovou je například přístroj Cypres, který se automaticky postará o vystřelení záložního padáku bez jakéhokoliv zásahu parašutisty nebo tandem-pilota. Pečlivý provozovatel provádí pravidelné kontroly a revize svého zařízení.

 

Tandemový seskok sleva před Vánoci

Podívejme se na společnost Paraškola Impact, která spustila předvánoční program slevových akcí. Využijte příležitosti tandemový seskok sleva a obdarujte sebe nebo své přátelé skvělým zážitkem za mimořádně zvýhodněnou cenu. Tento zkušený provozovatel pro vás má připravenou 20 minutovou instruktáž, kde načerpáte nejdůležitější informace týkající se seskoku padákem a následně obdržíte veškeré vybavení. Se svým instruktorem následně vstoupíte na palubu připraveného letadla a navíc si ještě užijete 20 minut vyhlídkového letu kolem. Para Impact bezesporu patří k nejlepším provozovatelům, čímž získáte jistotu, že se zážitek promění v nezapomenutelný moment.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.