Chcete mít doma dokonale čisto?

Chcete mít doma dokonale čisto?

Jistě, že ano. Čistota je přece půl zdraví. Udržet  dokonale čistou domácnost může být velký problém, zvláště pokud máte doma děti nebo třeba domácího mazlíčka. Na dokonalé čistotě jsou zásadní dvě věci – to, jak úklid provádíte a v druhé řadě jsou to čistící prostředky, které používáte…

 

Nekupujte zajíce v pytli

Smutnou zprávou je, že se mnoho z nás nechá zlákat reklamou a kupuje drahé přípravky, které se ale míjí svou efektivitou. Často tak vyhodíme peníze oknem a doma nám nezůstane nic jiného než špína. Proto se nad nákupem čistících prostředků vyplatí trochu zapřemýšlet a zjistit, co je vůbec možné mít. Můžete tím výrazně ušetřit svou kapsu a nejen to – promyšleným výběrem můžete získat pomocníky, kteří opravdu fungují.

 

mefistomefistomefistomefistomefistomefistomefisto

 

S řešením přichází Druchema

Zajímavou nabídku čistících prostředků přináší na český trh společnost Druchema. V jejich sortimentu se nachází široká škála různých čistících prostředků značky MEFISTO. Jedná se čistící přípravky, které jsou určeny na čištění povrchů jako je dlažba, keramické obklady, sporáky, krby, grily, trouby, glazované povrchy ale například i nádobí.

 

Účinnost zaručena

Přípravky MEFISTO vynikají nejen variabilitou použití, ale především svým účinným složením. Jejich příjemnou vlastností je i nízká cena, za kterou je můžete pořídit. Za pozornost stojí například MEFISTO Na nádobí v 500 ml balení. Jedná se o vysoce účinný, mycí, čisticí a odmašťovací prostředek, který navíc obsahuje látky příznivě působící na pokožku rukou. Zajímavé je, že 1 polévková lžíce tohoto přípravku postačí na 6 – 8 l vody podle stupně znečištění, takže vám MEFISTO Na nádobí vydrží velmi dlouho. Druchema nabízí i přípravek  PERŠAN v 300ml balení, který je určený na šamponování koberců a potahových látek bez porušení jejich apretury, dále také MEFISTO Tekutý písek 600 g k čištění van, klozetových mís nebo umyvadel a mnoho dalších přípravků.

 

Čistotu najdete na www.druchema.cz
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.