Hlavní výhody montovaných domů ze SIP panelů

Hlavní výhody montovaných domů ze SIP panelů

Každým rokem na trhu s nemovitostmi přibývá hned několik zajímavých možností, jak si od základů dopřát své vlastní bydlení bez okamžitých oprav a renovací. Navíc v příjemné cenové relaci a s vědomím, že vlastníte chytrý a zároveň úsporný dům. Přesně takový nabízí i společnost Hobbytec, kde nalezneme montované domy ze SIP panelů. Skvělý systém přináší hned několik zajímavých výhod, my se na ně teď podíváme.

 

Časový horizont

Asi jeden z nejdůležitějších parametrů, který rozhoduje o volbě stavebního systému. Montované domy ze SIP panelů lze začít stavět na jaře i v těch nejtužších mrazech, aniž by byla ovlivněna celková kvalita výsledku. Klasické zděné domy nemohou v této oblasti konkurovat a proto se dostávají do stále většího stínu. Realizace nového domu v krátkém čase je aktuální záležitostí moderních klientů.

 

Nízká cena montovaných domů

Hned vedle značné úspory času se zde objevuje snížená cena. Vždy porovnáváme s klasickou zděnou stavbou. Proč nevlastnit moderní bydlení během několika málo týdnů a cítit se jako v rezidenci? Nižší cena je dána prefabrikovanou dodávkou stavby přímo na místo určení, kde se následně pospojuje. Je tedy nutné zajistit přístupovou cestu ke složení jednotlivých stavebních dílů.

 

Kvalita montovaných domů ze SIP panelů

Montované domy ze SIP panelů patří do skupiny velice odolných řešení. Panely jsou silné 16 cm, přičemž je jejich izolační jádro 14 cm. Při výrobě panelů je zároveň zachována ekologičnost a navíc jsou díky své jednolitosti bez tepelných mostů. Kompletní stavebnici na klíč si lze objednat přímo u společnosti Hobbytec, která se na tento tip domu specializuje. Skvělou zprávou pro všechny zájemce je fakt, že montovaný dům umožňuje přestěhování se i s celou stavbou. Jednoduše se demontuje a postaví na jiném místě.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.