Fakro schody se do našeho domu naprosto hodí

Fakro schody se do našeho domu naprosto hodí

Když jsem nedávno uvažovala nad tím, jak vylepšit náš obývací pokoj, jediné, s čím jsem se nemohla smířit, bylo řešení schodů vedoucích do podkroví, které se nedalo ani složit a už vůbec se na ně nedalo dívat. Podkroví jsem přitom hojně využívala, tudíž by jejich absolutní zničení, znamenalo nemožnost vstupu na půdu a tak jsem se rozhodla, že si pořídíme nové Fakro schody, které povedou na půdu a dají se velmi pohodlně složit. Můj muž nebyl vůbec proti, jelikož sám přiznal, že se na tu hrůzu, jak zněla jeho slova, absolutně nedá dívat. Zajásala jsem a běžela se poptat, které půdní schody by bylo možné do našich podmínek bytu instalovat.

 

Fakro je značkou, kterou zbožňuji

Fakro je a vždy bude, tedy alespoň pro mne značkou, na kterou nedám dopustit. Instalace schodů je již za námi a dělají nám obrovskou radost. Nabízí mi totiž naprosto komfortní vstup do půdních prostor, díky čemuž jsem získala nový elán na to, na své půdě udělat pořádek a nyní na ni chodím mnohem častěji, než tomu bylo předtím. Půda se tak stala mou novou oázou klidu. Dokonce jsou tyto schody i protipožární, což znamená, že dokážou odolat až 120 minutám ohně a také kouře, kdyby nedej bože k takovéto nehodě u nás doma došlo. Oceňuji rovněž jejich protiskluzový povrch, díky kterému se na schodech cítím ještě o poznání bezpečněji. Za mě dostávají tak tyto schody rozhodně tu nejlepší možnou známku.

 

Půdní schody Fakro

Když i manžel zjistil, jak dokonalé jsou naše nové půdní schody Fakro, rozhodl se, že si jedny takové pořídí i do své garáže, která rovněž představuje i dílnu, ve které tráví opravdu spoustu času. Dlouho tak polemizoval nad tím, že si přímo z garáže udělá vstup do pracovny a zpět. Jeho přání ovšem bylo velmi těžké vyhovět díky velmi vysokému stropu, který mu nedovolil instalaci klasických půdních schodů. To se ovšem změnilo tehdy, když nalezl dokonalé půdní schody, které jsou řešeny na bázi kovového žebříku a které jako jedny z mála nemají s vysokým stropem v garáži sebemenší problém. Ihned tak po nich sáhl a dnes již vesele přechází mezi dílnou, potažmo garáží a svou pracovnou.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.