Agentura vám pohlídá děti, postará se o dědečka a ještě uklidí

Agentura vám pohlídá děti, postará se o dědečka a ještě uklidí

Kéž byste se mohla rozdvojit, případně se alespoň na pár hodin transformovat do chobotnice. Spousta chapadel namísto dvou rukou by se vám opravdu hodila, protože už zase nic nestíháte. Jak to dělají ostatní ženy – jsou snad dokonalé?

Nepropadejte falešné iluzi, vaše kamarádky buďto také nestíhají a vymýšlí si, anebo již vyzkoušely praktické služby některé z prověřených agentur. V jakých situacích vytrhnou profesionálové trn z paty vám?

 

Potřebujete profesionální chůvu?

Kde sehnat někoho na hlídání dětí v Praze, když máte nejbližší příbuzné na druhém konci republiky a sousedce nedůvěřujete natolik, abyste ji své poklady svěřila byť jen na pár hodin? Chůva z povolání se o vaše ratolesti postará jako o vlastní.

Navíc bude plně respektovat vaše instrukce, takže se nemusíte ničeho bát. Některé agentury nabízí zkušební hlídání zdarma a samozřejmě vám vyhoví, pokud si s paní na hlídání „nesednete“ a vyžádáte si jinou.

 

Perfektní péče i o nemohoucího

Se staroušky je to často komplikované, vyžadují totiž ještě více pozornosti než děti. Péče o seniora je náročná a měl by ji vykonávat někdo, kdo je schopen řešit i netradiční situace. I v tomto směru se můžete plně spolehnout na kvalifikované pracovníky z agentury. Pečovatelky a pečovatelé se o seniory starají se vším všudy – převlékají je, stelou jim postele, vaří jim, berou je na procházky a v neposlední řadě jim poskytují psychickou podporu.

 

A kdo u vás doma uklidí?

Chůva ani pečovatelka nejsou uklízečky – hlídání dětí a péče o seniora jsou natolik náročné úkoly, že na gruntování (vyjma toho základního) nezbývá čas. Ale to nevadí, protože si můžete najmout někoho, kdo se o úklid domácnosti dle vašich představ postará.

Všechny uvedené služby nabízí například pražská Agentura Slunečnice. V oboru působí 15 let, zaměstnává pouze prověřené pracovnice a jako bonus nabízí jeden den hlídání zdarma. Samozřejmě neplatíte nic předem.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.