Důvody, proč se rozhodnout pro snubní prsten z chirurgické oceli

Důvody, proč se rozhodnout pro snubní prsten z chirurgické oceli

Dnes se podíváme na to, proč by se chirurgická ocel mohla, a také měla stát hlavním materiálem při volbě snubního prstenu. Ještě před tím, než se na tuto oblast zaměříme, položte si základní otázku. Víte. co je chirurgická ocel?

 

Co je chirurgická ocel?

Chirurgická ocel je slitinou kovů – železa, uhlíku a chromu. Právě chrom se pak stará o lesklost a odolnost vyrobených šperků. Známe i případy, kdy se do této substance přidává nikl nebo mangan. Výsledkem je chirurgická ocel poskytující šperkům skvělou životnost za současného zachování lehkosti. Snubní prsteny jsou tak při nošení maximálně pohodlné.

 

Skvělá volba pro partnera

Šperky z chirurgické oceli se příjemně nosí, takže se stanou přijatelnější i pro vaše muže. Pánové si totiž velmi často stěžují na nepohodlnost klasických snubních prstenů z drahých kovů. Symbol slibu pak odkládají na poličku a nošení se snaží vyhnout. Ocel je mužný kov a díky své lehkosti nečiní žádné pocitové potíže.

 

Chirurgická ocel je cenově dostupná

Chirurgická ocel se sice po vzhledové stránce podobá platině, ale šperky z ní jsou naopak cenově velmi přijatelné. Nákupem snubních prstenů z tohoto materiálu několikanásobně ušetříte a navíc se postarají o maximální zážitek. Jejich lesklost a prvotřídní zpracování ocení i ty nejnáročnější uživatelé.

 

Chirurgická ocel je hypoalergenní

Šperky ze zlata nebo stříbra nejsou vhodné úplně pro všechny. Existuje celá řada lidí, u nichž tento materiál vyvolává alergickou reakci. Nesnášenlivost je s nošením neslučitelná a lidé jsou pak nuceni šperk odložit. Snubní prsteny z chirurgické oceli vás po této stránce rozhodně nezklamou, jelikož alergie u nich je opravdu minimální.

Pokud vás zajímají trendy v této oblasti, nebo si chcete šperky ozdobit rytinou dle vlastního výběru, navštivte internetového profesionála na adrese www.marre.cz.

 

 
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.