Dřevo jako skvělá výzdoba podzimu

Léto už se nám asi jen tak nevrátí a tak se s větším nebo menším nadšením vítáme s podzimem. Kvetoucí letničky za našimi okny střídá podzimní výzdoba z dýní, hroznových listů a také jehličí. Na vánoční výzdobu je ještě hodně brzy, ale za okny a na terasách nějakou okrasu mít chceme.

Dřevo jako skvělá výzdoba podzimu

Přírodní dekoraci podpoří dřevo

Hezké plastové květináče jsou praktické a velmi dobře se s nimi manipuluje, jejich atypický vzhled avšak nijak uhrančivý není a dokáže celé aranžmá úplně zničit. Naopak, když je schováte do dřevěných truhlíků, máte pak jistotu, že vaše práce nepřišla vniveč a navíc velice dobře vypadá. Mít za oknem výzdobu chceme, ať už bydlíme v paneláku, bytovce či rodinném domě. Zkrátka, vytvořit si kolem sebe hezčí atmosféru je tak lidská přirozenost a kombinací přírodních materiálů si celkovou práci usnadníme.

Podzimní dekorace ale nemusíme chystat jen za okna na své parapety, využít můžeme také prostor u vstupních dveří, balkony, terasy nebo dokonce schodiště. Velkým a zároveň rozlehlým prostorám teras bude slušet výrazné aranžmá větších rozměrů, které přitáhne pozornost a terasu skvěle oživí. Vhodnou nádobou se pak stávají masivní truhlíky, u kterých se díky jejich váze a rozměrům nepředpokládá častá manipulace nebo jejich přenášení. Naopak jejich obsah můžete měnit podle změn ročního období, nadcházejících svátků a událostí nebo jen tak pro svou vlastní radost.

Dřevo je samo o sobě vzhledově krásným materiálem, kterého se rádi dotýkáme a také se na něj díváme. Dobře se kombinuje s dalšími přírodními materiály a tak můžete oživit i zapadlý kousek zahrady či ozvláštnit prostor u vchodových dveří. Dřevěné květináče, truhlíky, džbery a mnoho dalších věcí nejen pro podzimní výzdobu naleznete na www.vladeko.cz a s dekoracemi vám pomůže příroda. Větvičky šípků, klasy obilí, okrasné dýně a tykve, listy hroznového vína, nebo rovněž sláma, spadané barevné listí, ale i jablka jsou skvělým základem pro podzimní výzdobu. A až přijde čas, jednoduše obsah truhlíků vyměňte za jehličí a půvabné vánoční dekorace.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.