Diskuzní systém Dexon rychle a bez drátů

Mikrofony pro diskuzi se doposud musely drátovat. Diskuzní systém Dexon WA 510RC je bezdrátový. Mikrofony "rozhodíte" na stůl, automaticky sladíte a diskuze je ozvučena. Ušetříte si tak spoustu nervů a starostí.

Diskuzní systém Dexon rychle a bez drátů

 

WA 510RC je přizpůsobivým diskuzním systémem, který je v základní verzi složen z jedné hlavní přijímací stanice a osmi stolních bezdrátových mikrofonů laděných v pásmu UHF. WA 510RC vyniká především svou vynikající variabilitou a velmi rychlým zprovozněním – nepoužívá totiž vůbec žádnou kabeláž. Odborníci z Dexon.cz jsou si totiž velmi dobře vědomi toho, že pro konference a další společenské akce se používá celá řada aplikací, jež neumožňují diskuzní systém  nainstalovat napevno a navíc –  když už se zapojuje, tak pokaždé využívá docela jinou konfiguraci.

 

Jednoduchá řešení pro náročné akce

Diskuzní systém Dexon je však řešen velmi jednoduše: Stačí pouze „rozhodit“ mikrofony na stoly a uvést do provozu digitálně laděnou přijímací stanici. Dále už záleží jen na uživateli, jestli výstupy napojí jen na ozvučení nebo i do nahrávacího zařízení, např. dobře známého systému Dexon Conference Recorderu. Samozřejmostí je i plynulá regulace hlasitosti u každého kanálu.

Sestavu WA 510RC je samozřejmě možné téměř libovolně rozšiřovat. Maximální konfigurace se skládá z 32 přijímačů a 256 stolních mikrofonů. Mezi novinky patří i možnost dokoupení samostatného ručního mikrofonu např. pro nesedícího řečníka (ideální, pokud chcete do diskuze zapojit i publikum). Strach nemusíte mít ani z problematiky naladění mikrofonů. Celá bezdrátová komunikace je totiž obousměrná s efektivním využitím IR přenosu a spárováním mikrofonů pomocí funkce SYNC. Všechny mikrofony se díky tomu dokáží naladit snadno a velmi rychle, což při přípravě podobných akcí zaručeně oceníte. A pokud si nebudete vědět s něčím rady, odborníci z z firmy Dexon vám kdykoli rádi poradí.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.