Řekněte akné jednou provždy sbohem!

Řekněte akné jednou provždy sbohem!

Zbavit se akné, to rozhodně není jen tak. Pupínky možná po použití některých přípravků zmizí, ovšem jen na čas. Po několika dnech se znovu objeví a boj začíná nanovo. Jestliže s akné marně bojujete i vy, máme pro vás řešení. Na trhu je totiž konečně k dostání sada přípravků, které díky unikátnímu složení dokáží s akné zatočit jednou provždy.

 

akneOšetření na akné s kyselinou glykolovou

Jedná se o sadu přípravků na akné s kyselinou glykolovou, která se prodává také pod italským názvem Trattamento Purificante e Sebonormalizzante Pelle impura e/o con Acne. Sadu tvoří 3 super účinní bojovníci. Prvím z nich je přípravné tonikum, druhým ACN krém s kyselinu glykolovou 3 % a třetím do party je denní krém s SPF 20. Oproti obyčejným přípravkům na akné mají tyto výjimečné složení. Obsahují řadu účinných látek – jedná se především o přírodní výtažky. Ve složení se nachází extrakt z ibišku, aloe vera či slézu, dále také med, glycerin, kyselina kaprylová, avokádový a olivový olej. Speciální složkou je potom oxid zinku.

 

5Uzdravuje, posiluje, stimuluje

Všechny složky mají na pokožku super pozitivní vliv, protože aktivují její činnost. Současně působí desinfekčně a léčivě. Hlavní složkou je kyselina glykolová. Zejména ta se podílí na odstraňování akné, protože výrazně eliminuje vznik kožního mazu a přispívá i k hojení jizev, které mohou po pupíncích vzniknout.

Sada přípravků na akné kyselinou glykolovou vás nezklame! Je určena pro dospělé a není vhodná pro těhotné a kojící matky.

 

Přípravky je doporučeno aplikovat na pleť po dobu 2 měsíců, aby došlo k maximálnímu efektu. Koupit ho můžete na stránkách www.drahomirajelinkova.cz
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.