Dětské jídelní sety s motivy Disney

Dětské jídelní sety s motivy Disney

Děti velice rády napodobují své rodiče a to úplně ve všem. Pokud vás vidí, jak si vkládáte zcela sami jídlo do  úst, máte svůj hrnek, talíř, tak se těchto věcí budou taktéž dožadovat. V takové chvíli přichází na řadu dětské jídelní sety, které vám zaručí bezpečnost a zároveň skvělou alternativu náčiní pro dospělé. Internetový portál Bafshop se zaměřuje na rozsáhlý sortiment z oblasti pro domácnost, dospělé a samozřejmě nezapomíná ani na ty nejmenší.Pojďme se společně podívat, co takové dětské jídelní sety s motivy pohádkového světa Disney nabízí.

 

Dětský jídelní set s motivem Minnie

Poskytněte svým dětem důvěru a otestujte si je, jak na tom jsou s úrovní stolování. Skončí polovina pokrmu na jejich tričku, na zemi, nebo se jim bude dařit? Pro zajištění maximální bezpečnosti si objednejte dětský jídelní set s motivem Minnie, do kterého se děti doslova zamilují.

Set obsahuje dětskou sadu příborů s motivy Minnie, která je známou partnerkou myšáka Mickeyho. Nechybí vidlička, nůž ani lžička. Všechny komponenty jsou vhodné pro užití v myčce.Děti mají rády, když mohou být nablízku svým pohádkovým hrdinům, udělejte jim touto sadou radost.

 

ledove kralovstviDětský porcelánový set Ledové království

Mnoho dětí se zamilovaly do pohádkových představitelů animovaného filmu Ledové království. nyní máte možnost jim tyto hrdiny podsunout ještě blíže. Dětský porcelánový set Ledové království obsahuje misku, talířek a hrneček a to vše s motivy tohoto jedinečného filmového trháku.

Vaše děti se do jídelního setu ihned zamilují a budou se těšit jak na společné popíjení čajů, tak na svačinku plnou ovoce. Poskytněte svým dětem jejich vlastní set s příbory, tak i pomůckami k pití nápojů či konzumaci potravin. Vše je vyrobeno ze zdravotně nezávadných materiálů.

 

Pokud vás zajímají i další informace, navštivte internetové stránky internetového centra na adrese www.bafshop.cz.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.