Dětské chůvičky jako dokonalý pomocník! Jaké jsou současné možnosti?

Dětské chůvičky jako dokonalý pomocník! Jaké jsou současné možnosti?

Pokud doma máte malé miminko, potom jistě chcete plně zajistit jeho bezpečí a zajistit mu absolutní pohodu a klid. Chcete být neustále s ním a mít ho pod dohledem. Někdy je ovšem potřeba na chvilku odběhnout a právě tady nastává problém. Své miminko totiž nechcete opustit – právě proto je vhodné pořídit si domů pomocníka v podobě dětské chůvičky. Ta vám pomůže s mnohým. Jaké jsou současné možnosti?

 

Dětské chůvičky mohou mít plno funkcí

chůvičkaDětská chůvička to už dávno není jen vysílačka. Moderní technologie pokročily a změnily dětské chůvičky v opravdu účinné pomocníky. Důkazem toho jsou například dětské chůvičky od výrobce Tomy. Například digitální chůvička TOMY TD300 má mnoho zajímavých funkcí, které ocení každý zodpovědný rodič. Bylo totiž navržena tak, aby vaše miminko bylo pod stálým dohledem.

 

Celá řada zajímavých funkcí

Chůvička TOMY TD300 má super čistý zvuk a má technologii DECT, která zabraňuje rušení a také riziko odposlechů. Má také signalizaci slabých baterií i ztráty signálu (dosah chůvičky je 350m!). Umožňuje také dvoucestnou komunikaci a má i indikátory intenzity hluku. Tato chůvička slouží také jako teploměr pro kontrolu teploty v pokoji. Má také funkci noční světlo, které je možné ovládat i na dálku. Jistě oceníte i funkci vyhledání rodičovské jednotky. Chůvičku TOMY TD300 je také možné propojit s monitorem dechu stejné značky, což je pro malá miminka a starostlivé rodiče ideální.

 

Díky dětské chůvičce budete mít své miminko neustále pod kontrolou i když nebudete zrovna ve stejném pokoji. Můžete si tak v klidu třeba odpočinout…

 

Více informací najdete na www.detskachuvicka.cz
1 odpovědí na "Dětské chůvičky jako dokonalý pomocník! Jaké jsou současné možnosti?"

  1. Ludmila  Červen 6, 2018 v 6:47 pm

    Dobrý den, je bezpečná z pohledu elektromagnetických emisí (smogu)?

    Odpovědět

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.