Dámské kabelky, které osloví i náročné paničky

Dámské kabelky, které osloví i náročné paničky

V posledních několika letech se módní trendy výrazně změnily. Postupem času začaly ženy zvyšovat nároky na oblečení a doplňky. Čínskému zboží dávno odzvonilo, přičemž už málokde narazíte na vietnamské tržnice, kde na vás čekali otravní prodejci, aby vás nalákali na falšované kabelky, rádoby značkové oblečení a další ne příliš kvalitní zboží. Jestliže si na poslední výstřelky módy vskutku potrpíte, podívejte se, co momentálně letí na trhu s kabelkami.

 

Dámské kabelky Desigual

V módním průmyslu se do popředí úspěšně prodrala značka Desigual. Vydala několik kolekcí kabelek, které se výrazně odlišují od ostatních značek. Pyšní se vždy specifickým zdobením. Většinou na kabelkách najdete různobarevné kytičky anebo ornamenty ozvláštněné ještě korálky. Vybrat si můžete z několika odstínů kabelek – od zelené přes klasickou černou až po nevšední modrou. Dámské kabelky Desigual si jednoznačně získají mladou generaci.

 

Dámské kabelky Anekke

V českých vodách není ještě značka Anekke příliš známá. Ovšem jedná se o španělskou rodinnou firmu s tradicí od roku 1974. Dámské kabelky Anekke jsou určené především ženám milujícím styl vintage.

 

Dámské kabelky Calvin Klein

Zavítáme také do nabídky ikonické značky Calvin Klein. Dámské kabelky Calvin Klein se vyznačují elegantním designem, který oslovil miliony žen po celém světě. Dokonce některé jsou značce natolik věrné, že jiné kabelky v šatníku ani nemají.

 

Dámské kabelky Tommy Hilfiger

Zapomenout nesmíme na světově proslulé dámské kabelky Tommy Hilfiger, od něhož můžete mít jak elegantní, tak i sportovní provedení. Záleží na tom, k jaké příležitosti má kabelka sloužit. Dokoupit si k ní můžete ještě peněženku, pásek či boty, abyste byla perfektně sladěná.

Všechny výše uvedené produkty najdete v pestré nabídce internetového obchodu Different.cz, který se specializuje kromě kabelek i na oblečení a další doplňky.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.