Když do společenských šatů, tak krásně opálená!Jak to jde snadno?

Když do společenských šatů, tak krásně opálená!Jak to jde snadno?

Plesová sezóna se pomalu ale jistě rozjíždí. Také se chystáte na ples a chcete ve večerní róbě vypadat dokonale? Věřte, že krásné šaty a vhodně zvolené doplňky samy o sobě nic neznamenají. Důležité je hlavně to, jak budete v šatech vypadat. Poradíme vám, jak se můžete krásně opálit a na plese zazářit i díky krásně bronzové pokožce.

 

                                        Použití samoopalovací kosmetiky má řadu výhod

krémZima – to není období, které by opalování nahrávalo. Možnosti k zisku krásného opálení v zimě se nabízí vlastně jen tři. Koupit si zájezd do exotické destinace – to je ale dost drahé, pravidelně chodit do solária – tato možnost je sice levnější, ovšem časově dost náročná nebo třetí varianta – použít samoopalovací kosmetiku. Třetí varianta je nejlepší řešením – samoopalovací kosmetika zajistí okamžité opálení, zvládnete to v pohodě doma a nebudete muset utrácet tisíce. Díky vhodně zvolené samoopalovací kosmetice získáte přirozené opálení a pokud použijete opravdu kvalitní přípravky, bude vaše pleť ještě krásnější. Použití samoopalovacích přípravků s sebou navíc nenese téměř žádná rizika.

 

Jak samoopalovací kosmetiku vybrat?

Při výběru samoopalovací kosmetiky se řiďte kvalitou. Rozhodně se nesnažte na této kosmetice šetřit. Podezřele levné krémy mohou napáchat velké problémy. Pravdou je, že pokud vyberete správně, nemusíte utrácet mnoho. Vybírat je totiž možné z celé řady různých přípravků.

 

Vybíráme za vás…

Krásné opálení vám spolehlivě zajistí Samoopalovací přípravek Rimmel London Sun Shimmer Instant Tan Maxi – bronzer na obličej. Jeho výhodou je, že velmi rychle schne a zaručí krásně opálenou pokožku po dobu až 24 hodin. Pokud chcete mít krásně opálené nožky, měl by vás zajímat Samoopalovací přípravek Piz Buin Self Tanning Mist Spray Dark. Jedná se o speciální samoopalovací mléko na nohy, aplikuje se stříkáním a díky tomu bude opálení vašich nohou vypadat božsky. Pro jemně opálený vzhled pokožky je skvělý Samoopalovací přípravek Clinique Self Sun Body Tined Lotion Light/Medium. Po jeho použití bude vaše pokožka nejen dokonale opálená, ale bude i hebká a hydratovaná.

 

RADA

Před nanesením samoopalovacího krému je nutné provést peeling pokožky celého těla. Nanesený samoopalovací krém tak lépe přilne a nevytvoří nevzhledné fleky.

 

Užijte si krásné opálení v zimě i vy. Tuto a další samoopalovací kosmetiku najdete v nabídce na www.parfemy-elnino.cz/samoopalovaci-pripravek
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.