Comazo Earth – příjemné oblečení ze 100% biobavlny

Zajímáte se o své oblečení nejenom z hlediska atraktivního designu a funkčnosti, ale také z pohledu péče o životní prostředí a zanechání co nejmenší uhlíkové stopy? Jsou vám sympatické firmy, které dělají v tomto ohledu „něco navíc“ od úpravy výrobních postupů až po podporu sociálních projektů? Pak se vám jistě zalíbí německá značka spodního prádla Comazo se svou kolekcí Earth, vyrobenou ze 100% biobavlny.

Comazo Earth – příjemné oblečení ze 100% biobavlny

130 let zkušeností v textilní výrobě propojených s inovacemi a trendy – to je  Comazo. Spodní prádlo vyjadřuje naši osobnost a individuální spokojenost. A dobré spodní prádlo je také mnohem víc, než jen čistě praktické – ve hře je i odolnost, funkčnost, atraktivnost a pohodlnost (ta především).

To si uvědomoval už obchodník a farmář Conrad Maier v roce 1884. Věděl, že jeho zákazníci chtějí víc než jen uniformní teplé spodky. A tak vznikla značka Comazo, od níž vám dnes chceme představit jedinečnou kolekci fairtrade Comazo Earth ze 100% biobavlny.

 

Pohodlné spodní prádlo pro všechny

Sortiment Comazo obsahuje stovky položek, splňujících široké spektrum běžných i specifických požadavků zákazníků. V e-shopu Férovámóda.cz najdete tu, která maximálně vychází vstříc všem, kterým není lhostejné, odkud pochází jejich oblečení a jakým způsobem je zpracováváno. Kolekce fairtrade spodního prádla Comazo Earth používající 100% biobavlnu klade důraze především na ekologii a přívětivý vztah k životnímu prostředí, jdoucí ruku v ruce s pohodlností a praktičností.

Vše začíná už výběrem zpracovávaného materiálu (výrobky jsou ze 100% biobavlny s certifikací fairtrade a GOTS, v některých případech s přídavkem elastanu), pokračuje samotnou výrobou (např. odpadní vody Comazo sama testuje a čistí) a nepolevuje ani v oblasti propagace.

Motto: Děláme oblíbené spodní prádlo – nosíme naše oblíbené spodní prádlo

Věděli jste, že: modely a modelky předvádějící spodní prádlo Comazo jsou zaměstnanci firmy? Ušetřené peníze za pronájem agenturních zaměstnanců byly poté použity pro financování užitečných sociálních projektů. Podívejte se, jak skvěle vypadá třeba Comazo Earth Dámská sportovní podprsenka ze 100% biobavlny, která díky přídavku elastanu dokonale přilne k tělu a nikde neodstává ani netáhne.

Když se chcete cítit komfortně a zároveň vytvarovat postavu

Vhodně zvolené spodní prádlo dokáže se siluetou naší postavy doslova divy. Podepře povislý zadeček, nadzvedne ňadra a opticky tak ubírá kilogramy. Při použití kvalitních materiálů navíc není nutné nosit v chladném období mnoho vrstev oblečení pro zahřátí. Což ocení muži, ženy a především děti.

Buďte v teple třeba díky dámskému tílku ze 100% biobavlny se špagetovými ramínky. Díky širokému výběru značky Comazo k němu bez potíží seženete v e-shopu Férovámóda.cz i stejně sladěné kalhotky, podprsenku nebo třeba košilku. Buďte IN, i když je venku sychravo a myslete přitom i na životní prostředí. Se spodním prádlem Comazo Earth ze 100% biobavlny je to opravdu snadné.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.