Co všechno si představit pod domácí zdravotní péčí?

Co všechno si představit pod domácí zdravotní péčí?

Že je tady služba zvaná domácí zdravotní péče, to už asi většina z nás zaregistrovala. Co si ale pod tímto pojmem představit a co všechno tyto služby zahrnují? Služby agentur domácí zdravotní péče nejsou určeny výlučně seniorům, i když velkou část klientů tvoří právě senioři. Stonat doma můžete v případech, kdy to váš stav dovoluje, není nutné být pod permanentním dohledem v nemocnici a váš lékař domácí péči doporučí a předepíše.

 

Domácí prostředí

V domácím prostředí se můžete léčit po infarktu myokardu, po mozkové mrtvici, závažnějších zlomeninách apod. Sestřičky ze specializovaných agentur vám poskytnou standardní i intenzivní zdravotní péče. Několik agentur poskytuje i domácí umělou plicní ventilaci. Lidé závislí na ventilátoru tak nemusí zůstávat v nemocnici, mohou být doma a vrátit se k původnímu způsobu života i profesi.

Společnost ProCare Medical je na trhu již od roku 2006. Poskytuje svým klientům široké portfolio služeb. Můžete tak využít domácí fyzioterapie, která je velmi důležitá zejména v poúrazových stavech. Potřebujete na vyšetření, ale nemá vás, kdo odvézt? Ani to není problém, ProCare Medical zajišťuje i převozy plně vybavenou sanitkou. Pro své klienty samozřejmě zprostředkují zapůjčení či koupi potřebných rehabilitačních a zdravotních pomůcek. Postarají se o novorozence, o děti, o lidi v produktivním věku i o seniory. Mají pobočky v Praze, Liberci, Benátkách nad Jizerou a v Hradci Králové. Na jejich kontaktní lince jsou vám navíc k dispozici 24 hodin denně. Máte-li jakékoli dotazy k domácí zdravotní péči, zeptejte se svého ošetřujícího lékaře nebo se obraťte přímo na některou z agentur.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.