Co by nemělo chybět v žádné výrobě? Přeci lasery!

Co by nemělo chybět v žádné výrobě? Přeci lasery!

Při nákupu laseru je nejdůležitější zvolit jeho nejvhodnější typ – nicméně, těžko byste hledali zařízení, které je univerzálnější než laser. Jeho použití v průmyslu je variabilní, tudíž se může nacházet prakticky v každé výrobě. Proto jsou lasery vyráběny tak, aby vyhovovaly mnoha požadavkům různých sektorů. Nicméně, před jeho nákupem je třeba se pořádně zorientovat v jejich funkčnosti.

 

Gravírovací laser a jeho využití

V dnešní době je velkým trendem například věnovat dárky s vlastním věnováním či rytinou – a tu právě zajišťuje gravírovací laser. Ten je schopný rýt do kovových materiálů či vybraných plastů a „označkovat“ tak pro vás – nebo spíše pro vaši výrobu jakýkoli produkt. Nejenom gravírování osobních vzkazů, ale také například vyrážení loga do vašich výrobků gravírovací laser zajistí. Tyto lasery se pyšní skvělou kvalitou, samozřejmě zárukou 24 měsíců, kterou je možno prodloužit až na tři roky.

 

3D lasery a jejich široké možnosti využití

Pokud potřebujete vyrobit jakýkoli trojrozměrný tvar – a to i ten nejsložitější – jistě vám pomůžou 3D lasery. Při jeho správném nastavení můžete obrábět či popisovat naprosto všechny kovy a dokonce i některé plasty. Vámi dodaný materiál doslova odpaří až do požadovaného tvaru –  díky energii laserového svazku. Tento odpařený materiál je odsáván systémem, takže po vás nezbyde „ani smítko“. 3D lasery vám vyrobí bez problémů jakékoli 3D tvary.

Laserový gravírovací stroj je nejlepší volba do každé výroby

Laserový gravírovací stroj funguje na základě laserové trubice, z níž vychází paprsek narušující strukturu gravírovaného materiálu. Jsou tudíž nejvíce vhodné pro řezání do kovů a dokonce i plastů. Gravírování je trvalé, jelikož je vlastně vryto „dovnitř“ materiálu. Gravírování laserem je nejmodernější technologií, kterou můžete využít – nemá problém totiž ani s těmi nejmenšími detaily.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.