SEO konzultant pro každý dobrý web – tesat do kamene!

SEO konzultant pro každý dobrý web – tesat do kamene!

Máte skvělou firmu, jedinečné produkty, postupy, technologie, ale chtělo by to větší zisk? Zapomeňte na polepy aut a na „super“ reklamy na fasádě domu nebo na oloupaném plotě. Dnes se zákazníci získávají trošku jinak… Váš web na internetu zviditelní SEO konzultant.

 

Co znamená optimalizace webu

Služba SEO, což je optimalizace webu má za cíl jediné – dostat váš web na horní pozice vyhledávačů. To vám zajistí větší návštěvnost webu. Se zvýšením počtu návštěvníků webu se bude logicky zvyšovat zisk z prodeje vašich služeb či produktů. SEO konzultant nejprve provede celkovou analýzu webu a sestaví klíčová slova typická pro vaše stránky. Následně začne tvořit zpětné odkazy pomocí článků na tematicky relevantních a hojně navštěvovaných serverech.

 

Kdo vás tedy uvidí?

Nejprve se celý váš web zviditelní pro vyhledávací crawlery, a to po úpravě obsahu vašich webových stránek a informační architektury webu. Dále se tvoří tematické články s odkazy na váš web – ty jsou následně umisťovány na vaše stránky, blogy a na tematicky relevantní weby s vysokou návštěvností. Vy se tak dostanete na přední místa ve vyhledávačích Google a Seznam, ty jsou u nás nejpoužívanější. Takto vás zákazník jednoduše nalezne.

 

Jak vybrat SEO konzultanta

Nejprve se ujistěte, zda je daná společnost schopna vám vše dopodrobna vysvětlit. Zkontrolujte její reference – jedná-li se o firmu, která má za sebou úspěšnou práci pro stovky webů, můžete si být jisti, že je to sázka na kvalitu. Profi SEO konzultant vám také nastaví příznivou cenu, protože SEO je dlouhodobá záležitost většinou na celou dobu životnosti webu. V neposlední řadě si ohlídejte, zda pro svou práci používá nástroje typu Ahrefs, Majestic a Collabim.

SEO služby by měl využívat každý web, který nechce v konkurenci zaniknout. Toto by se mělo tesat do kamene!
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.