Buďte in od pasu dolů!

Nemáte co na sebe? Tento problém souží ženy každého věku. Buď v tom vypadám moc tlustá, nebo to nemá správnou barvu, tyhle kalhoty se do práce nehodí. Vždy musí přispěchat partneři, aby ženu přesvědčili o tom, že vypadá skvěle. Jít s dobou v módě je náročný úkol. Naštěstí je tu řešení i pro tu nejnáročnější dámu.

Buďte in od pasu dolů!

Kouzlo push-up jeans

Mít běžné džíny je out. Jsou okoukané. Chtělo to na trhu něco nového, co by trochu rozhýbalo strnulou kalhotovou módu. Proto přišla italská firma Freddy s džínami shodného názvu. Jsou speciálně šité a vyhledávané ženami mezi 15-35 lety. To ovšem neznamená, že by se je musely bát vzít na sebe i ženy jiné věkové kategorie. Využívají italskou firmou patentovanou technologii WR.UP. Ta vám zvýrazní a nadzvedne zadek. Už žádné obavy z toho, jestli vypadáte sexy, džíny jsou ušity z velmi lehkého materiálu, jež zvýrazní vaše křivky a učiní vás neodolatelnou. Freddy jeans jsou zkrátka módní a příjemnou možností ke koupi.

 

Příjemná alternativa

Obtěžuje vás už džínovina? Zmiňovaná společnost nabízí i Freddy kalhoty z jiného materiálu s push-up efektem. Materiál je příjemný a obsahuje silikon, díky němuž vše drží na svém místě, kalhoty vám nesjíždějí jinam. Pokud si je chcete pořídit, nemusí to být z módních důvodů. Často si je pořizují i fitness dívky, jež v nich sportují. Dá se v nich vyrazit i do města, jejich vzory jsou pestré.

 

Vhodný dárek

Freddy jeans si oblíbili i muži. Nejen, že na ženách vypadají sexy a fantasticky, ale také jde o vítaný dárek k narozeninám či pod stromeček. Vybrat správnou velikost není problém, stačí nenápadně zjistit rozměry boků své partnerky. Podívejte se na kvalitní push-up jeans, které ocení opravdu každá žena. Stejně tak si mohou udělat radost samy a naopak překvapit partnera, kterého se přestanou ptát, zda vypadají hezky.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.