Hity letošních Vánoc pro děti!

Hity letošních Vánoc pro děti!

Vánoce jsou za dveřmi! Pro někoho znamenají svátky radosti, těšení se, klidu a míru. Pro někoho však nastává čas stresu a chaosu, protože si láme hlavu, jaký nejvhodnější dárek vybrat svým blízkým! My však pro vás máme několik tipů, co pořídit pod stromeček těm nejdůležitějším! Pro děti jsou totiž Vánoce vždycky ten nejkrásnější čas v roce! A my můžeme s nadšením sledovat ty jiskřičky v jejich očích po rozbalení toho správně zvoleného dárku!

Díky nákupu v e-shopu se vyhnete chaosu, davovému šílenství a ještě ušetříte. Vychutnejte si vánoční atmosféru v klidu domova! S našimi tipy to budete mít hned jednodušší! 😉

 

Svítící želvička

Želvičkou jako „lampičkou“ vykouzlíte úsměv na rtech úplně těm nejmenším! Pokud se vaše děti bojí tmy, už nebudou! Želvička totiž v pokojíčku vytvoří nádhernou hvězdnou oblohu, při které vaše děti budou doslova spát jako miminka!

Svítící želvičku můžete pořídit zde

 

Vločková stavebnice

Tímto dárkem potěšíte hlavně předškoláky! Na vločkové stavebnici je skvělé to, že se děti nejen zabaví, ale hlavně se učí základní motorice, kreativitě a také se prostřednictvím barevných vloček naučí rozeznávat barvy! Po zapojení fantazie si mohou postavit cokoliv, co uznají za vhodné, protože ve fantazii se meze nekladou!

Vločkovou stavebnici můžete pořídit zde

 

Svítící autodráha

Absolutní hit Vánoc je svítící autodráha! Už po několik let a generací obšťastňuje všechny malé děti! Je fosforečná, takže pokud ji necháte dlouho na denním světle, bude ve tmě krásně svítit! Navíc se po ní prohání pekelně rychlá svítící autíčka! Pro děti to  tedy je náramná jízda! Autodráhu můžete navíc sestavit podle sebe do různých zatáček a rovinek – všechny dílky totiž do sebe pěkně zapadají!

Svítící autodráhu můžete pořídit zde

 

Kinetický písek

Další oblíbenou hračkou je tekutý kinetický písek. Kreativní zábava pro děti je oblíbená díky konzistenci a barevnému provedení písku. Do jeho směsi jsou přidávány rozdrcené mušle, a proto je písek krásně měkký, příjemný na dotek a skvěle tvarovatelný! Největší výhodou však je, že si s pískem lze hrát za každého počasí v pohodlí domova! V balení jsou navíc i formičky, ze kterých děti dělají různé bábovičky.

Kinetický písek můžete pořídit zde

 

 

Intellect ball

Pokud vy a vaše děti máte rádi hlavolamy, je pro vás tento dárek jako stvořený! Intellect ball je totiž specifický hlavolam, který dokáže vaše děti zaměstnat na dlouhé hodiny! Vaše děti totiž budou muset zapojit i svoje mozkové závity (jak anglický název sám vypovídá) a zábavnou cestou se naučí trpělivosti a soustředěnosti! Intellect ball otestuje schopnosti vašich ratolestí, jelikož skrývá velké množství tras a na nich spoustu záchytných bodů. Oproti klasickým bludištím je tedy neuvěřitelně variabilní! Cílem je však dovést kuličku do konce, tak jako všechny věci v životě!

Intellect bally a další hlavolamy můžete pořídit zde

 

 

Solární vlak

Všichni víme, že hlavně malí rošťáci zbožňují vlaky! Tento vlak je navíc naučí, jak funguje princip solární energie! Solární vlak stačí dát na chvíli na sluníčko a poté už nezbývá nic jiného než sledovat, jakou rychlost dokáže nabrat!

Solární vlak a další solární roboty naleznete zde

 

Dostihy a sázky

Dostihy a sázky potěší především starší děti. Tuto zábavnou hru si můžete zahrát všichni společně s přáteli či v kruhu vašich nejbližších! Na této hře je skvělé to, že se vaše děti naučí správně hospodařit a zacházet s penězi. Dostihy a sázky je tak mohou připravit na pozdější dospělý život! Největší radost však budou mít z vítězství a vydělaných peněz!

Dostihy a sázky můžete pořídit zde

 

AZ kvíz

Určitě znáte populární soutěž AZ kvíz z televize. Také vás tak baví? Dobrou zprávou je, že si nyní můžete zasoutěžit v pohodlí domova a s celou rodinou! Na vánoční prázdniny či na dlouhé zimní večery s čajem se vám tato oblíbená televizní hra bude hodit! Z AZ kvízu budou mít radost především starší školáci!

Různé varianty AZ-kvízu můžete pořídit zde

 

***

 


 

 
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.