Moderní umění rovná se moderní dům

Každý, kdo se dnes aspoň malinko zajímá o moderní umění, si přeje mít také moderně upravený dům. V posledních letech si lidé nejvíce dali záležet na interiéru. Ale dnešní doba, ubírající se dopředu i co se designu týče, si žádá i exklusivitu v oblasti vnějšího vzhledu bydlení.

Moderní umění rovná se moderní dům

Proto si mnoho vlastníků větších nemovitostí libuje také v utváření exteriéru dle své fantazie a individuálních požadavků. Zkrášlují si dům, zahradu i třeba garáž. A jaké jsou nejnovější módní trendy v designu garáží?

 

Garážová vrata na míru

Kdo má židli, ten bydlí. A kdo má garáž, ten bydlí dvakrát. Garážová vrata si dnes můžete pořídit skutečně na míru. Můžete si zvolit nejen, jak budou vypadat, včetně barvy a velikosti, ale také jak budou fungovat a jak se budou zavírat. Mezi ty nejpoužívanější patří sekční garážová vrata, posuvná garážová vrata, dvoukřídlá garážová vrata a rolovací garážová vrata. Oblíbenou volbou v moderním a nadčasovém pojetí jsou posuvná garážová vrata s dálkovým ovládáním, ale ani dvoukřídlá vrata, s potiskem imitujícím dřevo, stále nevychází z módy.

Vaše umění na garáži

Současným a originálním hitem je digitální potisk garážových vrat. Nejvíce se tisknou především sekční vrata, ale je možné si potisknout i jakákoliv jiná garážová vrata. Dokonce i firma se může pyšnit originálními průmyslovými vraty, například s motivem odkazujícím na specializaci firmy.

Vaši garáž tak může zdobit potisk přesně podle vašich představ. Chcete-li mít garáž v designu ocelového plechu nebo se vzhledem betonu, design broušeného hliníku nebo zinkovaného plechu, exotické dřeviny či ve vzhledu kamenného nebo cihlového obkladu, můžete ji mít. Vlastně neexistuje žádné omezení. Takže proč ne?

Potisk může být i vytvořen dle vašeho vlastního nápadu. Fantazii se meze nekladou, co si budete přát, to bude zdobit vaše garážová vrata. A jelikož se nám čas od času vkus mění, jistě každého potěší, že je možné využit i možnost přetisknutí motivu po libovolné době. Individuální motiv digitálního potisku garážových vrat je velmi oblíbený. A pokud si zrovna lámete hlavu nad originálním dárkem pro partnera, tak vězte, že nic zajímavějšího pravděpodobně nenajdete.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.