Kolik jazyků znáš, tolikrát jsi člověkem

Jak staré přísloví praví, znalost jazyků otevírá člověku stovky nových možností k seberealizaci. Nemusí se fixovat na naši malou zemi, ve světě čeká mnohonásobně více skvělých příležitostí. Abyste na ně však dosáhli, je třeba jazyky nejen znát, ale hlavně umět.

Kolik jazyků znáš, tolikrát jsi člověkem

Jaká je nejlepší metoda učení?

Být samoukem v jazyku je strašně náročný úkol. Nikdo vám nepomůže, všechno je třeba pochopit z učebnic. Navíc si nikdy neprocvičíte mluvení, takže slovní zásoba se rozšiřuje velmi obtížně. Je skvělé zvládnout gramatiku a písemný projev, ovšem většinou je u cizího jazyka nejdůležitější schopnost se domluvit. Tou nejlepší metodou je jistě vycestovat do dané země, klidně i jen se základy. Takové řešení s sebou nese mnoho obtíží, jsou na to třeba nemalé peníze a hlavně hodně času, který má jen málokdo. Chtělo by to mezi těmito dvěma variantami vhodný kompromis. Ten pochopitelně existuje a jmenuje se jazyková škola.

 

Proč si ji vybrat?

Protože se pod dohledem zkušeného lektora budete rychle zlepšovat. S vlastní pílí a asistencí školy se klidně můžete naučit jazyk za stejně dlouho jako v zahraničí. Jedna z nejvyhledávanějších jazykových škol v Praze je IJV. Jedním z důvodů je jistě to, že kurzy pořádá v centru na Václavském náměstí. Obyvatelé Prahy moc dobře ví, jaké to je, se trmácet až na druhý konec města, proto se jim tato lokalita velmi zamlouvá. Stejně tak i pestrá nabídka hned dvaceti evropských a světových jazyků. Nejvyhledávanější jsou pochopitelně pro každého nutné kurzy angličtiny. I další jazyky se však učí hojně. Celý tento systém je podepřen patnáctiletou zkušeností s doučováním a profesionálním přístupem.

 

Mnoho možností

Z kurzů IJV si lze vybrat, zda budou konverzační, obecné či specificky zaměřené. Škola má i mnoho referencí od významných firem, které jen dotvrzují její schopnosti. Pokud se tedy chcete naučit dobře mluvit vybraným jazykem, podívejte se na jazykové kurzy Praha.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.