Aby návrat vaší lásky byl vždy ryzí

Aby návrat vaší lásky byl vždy ryzí

S Valentýnem přemýšlíte, čím byste udělala radost svému divochovi, který se rád vrhá do syrové, člověkem nezkažené přírody a vyjádřila tak lásku, zájem o jeho koníčky? Máme pro vás dobrý tip na dárek, který by vyjádřil pocity za vás.

Občas prostě každý muž potřebuje vypnout a vypravit se za pořádným dobrodružstvím, na kterém si provětrá hlavu nebo může tváří v tvář čelit rozmarům živlů, a poté si vychutnat ten slastný pocit vítězství z překonání výzvy. Občas se ale uprostřed výpravy vyskytnou komplikace a kolo, motorka či boty mohou podlehnout nebo ztěžknout pod nánosem bahna či jiné špíny. To by však vaší lásce mohlo zlomit srdce, a to jako správná milující žena prostě nemůžete dopustit.

S mobilním outdoorovým čističem KÄRCHER CLEANER OC 3 BIKE BOX se váš muž na cestách vždy blýskne. Snadno s ním očistí zablácené kolo, motorku i boty. Díky lithium-iontové baterii a odnímatelné nádrži na vodu lze čistič používat i bez přípojky elektrické energie nebo vody. Efektivní plochý nízkotlakový paprsek bude vždy k čištěným předmětům mimořádně šetrný a LED kontrolka ukáže stav nabití baterie. Cleaner OC 3 Bike Box má další přednosti a těmi jsou univerzální kartáč s měkkými štětinami, který lze připevnit na pistoli a odstranit tak i ulpívající nečistoty, čisticí prostředek, jenž si poradí i s typickými nečistotami na kole a zároveň jej šetří.  A kvalitní flaušová utěrka z mikrovláken osuší vybavení před uložením.

Kärcher Cleaner OC 3 Bike Box je rozhodně výhrou pro oba, protože váš drahý se vrátí nabitý, provětraný a hlavně čistý! To znamená, žádné čistění a více času na lásku!

Pokud se chcete podívat na více tipů, jak potěšit svou lásku či sebe, rozhodně navštivte www.karcher.cz nebo na www.svetcisteni.cz.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.