Bazén nebo zahradní jezírko?

Bazén nebo zahradní jezírko?

Chcete si na své zahradě vytvořit místo na koupání a relaxaci? Při parných letních dnech představuje koupání jeden z nejpříjemnějších druhů relaxace. Máte na výběr ze dvou základních možností. Můžete si nechat na zahradě postavit bazén nebo se pustit do realizace koupacího jezírka. Obě varianty jsou velice populární a záleží pouze na vašem vkusu.

 

Koupací jezírko nezkazí vzhled zahrady

koupací jezírkoBazény přináší na naše zahrady pouze praktické využití. Dekorativní vzhled bazénů na zahradách je téměř nulový. Jedná se totiž o betonovou nebo plastovou stavbu, která nemá s přírodou na zahradě nic společného. Naopak zahradní jezírka na zahradu prostě patří. Svým nenápadným vzhledem dokonale zapadnou do vybavení každé zahrady. Dokonce jí ještě zkrášlí. Jejich přírodní vzhled dodá vaší zahradě to pravé místo pro relaxaci i vodní radovánky. Koupací jezírko se jistě hodí i vám.

 

Jak na stavbu koupacího jezírka?

Stavba koupacího jezírka by se dala téměř srovnat ke stavbě zahradního jezírka určeného rybičkám a okrase. Ovšem koupací jezírka neplní pouze okrasnou funkci, a tak musí být jejich tvar a způsob výstavby tomu podřízen. Jezírko by mělo mít svou část pro vodní rostliny a také svou část pro plavání a vodní hrátky. Je nutné také zvolit správnou variantu folie. Pokud si nejste jistí, že byste celou realizaci se správným výběrem a stavbou zvládli, můžete se obrátit na společnost OASE. Tato firma vám, díky svým mnohaletým zkušenostem v oboru, dokáže poradit se správným návrhem jezírka, výběrem materiálu i s jeho stavbou. Pokud se rozhodnete obrátit na profesionály z OASE, máte záruku dokonalého výsledku.

 

Kompletní informace a nabídku produktů naleznete na www.oase-filtrace.cz.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.