Dětská dobrodružství začínají v posteli

Dětská dobrodružství začínají v posteli

První krůčky, první slůvka. Děti již odrostly kolébce. S veškerým zázemím láskyplného domova se vrhají vstříc prvním dobrodružstvím, k nimž spaní ve vlastní posteli bezesporu patří. Staré rčení praví: Na první postel a první lásku se nezapomíná!

Jak zařídit dětský pokoj a nezbláznit se z toho? Výběr vhodného nábytku nedává spát nejedněm rodičům. Tak rádi by měli vše dokonalé. Vysněný pokojíček pro princeznu nebo malého raubíře dostává první trhliny v okamžiku výběru dětské postele. Na co klást hlavní důraz? Mnoho otázek, málo odpovědí. Zvolit postel s nebesy, dřevěný masiv nebo vzít zavděk obyčejnou válendou?

Základem dětské postele je kvalitní matrace a odnímatelná zábrana proti upadnutí. Na lůžku pro děti bychom neměli šetřit. Stane se oázou klidu pro vaše andílky nejméně na pár dalších let. A je zcela libovolné, zdali je pro nás hlavní volba dětská patrová postel nebo spíše nižší single postel. Ať padne volba na jakoukoliv variantu, postel musí být hlavně stabilní, bezpečná, dobře kombinovatelná s ostatními druhy nábytku a dětmi oblíbená pro svou snadnou manipulaci. Ideální je, když disponuje velkým úložným prostorem, ať již k uschování lůžkovin nebo hraček. Tak či tak, tento bonus je k nezaplacení. Z hlediska kvality dětské postele uspokojí i náročnější klientelu a velmi dobře obstojí i v měřítku estetickém.

Speciálním druhem plochy pro nocování, ideálním pro vícečetné rodiny, jsou postele patrové. Ty jsou vyhledávané zejména do panelákových bytů. Nejenže šetří místo, ale zároveň působí i výchovně a psychologicky. Z dětí, sdílejících jedno lože nad sebou, se stanou parťáci na celý život. Dětská postel je základním bodem prostoru, které dítě považuje za své, kde má své soukromí, kde se bude smát, plakat, rozvíjet i spát. Dejte mu šanci vybrat si dobře.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.