Baron Hildprandt: Prvotřídní pálenky, které lahodí i oku

Baron Hildprandt: Prvotřídní pálenky, které lahodí i oku

Psal se rok 1885. Byla založena Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze, slavnostně se otevřel Washingtonův monument ve Spojených státech, byla založena Stanfordova univerzita a Louis Pasteur poprvé úspěšně očkoval člověka pokousaného vzteklým psem proti vzteklině. A právě v tomto roce a v této době všechno začalo.

 

Baron Hildprandt: Vizionář a zakladatel

Konzumace ovocných pálenek patří k Čechům už od nepaměti. Ne jinak je tomu i v případě příběhu barona Hildprandta, kterého kvalita a množství ovoce v jižních Čechách natolik inspirovala, že si založil svou vlastní Zámeckou palírnu. Od té doby nepředstavuje jeho jméno pouze známku urozenosti a šlechtického postavení, ale také vynikající pálenku, kterou si vychutnáváme již více než 130 let.

Baron Hildprandt: Pálenka, kterou si zamilujete

Když se řekne název Baron Hildprandt, každý milovník alkoholických nápojů si okamžitě představí pálenku té nejvyšší kvality. Díky pečlivé práci mistra destilatéra pana Václava Šitnera mají pálenky Baron Hildprandt mimořádnou kvalitu a chuť. Vyznačují se harmonickou, ovocnou a nasládlou chutí. Ideální jsou tyto pálenky podávané na ledu. Ruční rodinná malovýroba je zárukou výjimečnosti a díky trojnásobné destilaci jsou odstraněny všechny nežádoucí látky způsobující nevítané chutě či vůně.

 

Pálenky Baron Hildprandt mají nový vzhled

A právě teď přichází pálenky Baron Hildprandt s novým, originálním vzhledem. Lahve této unikátní a velice jemné pálenky tak svým designem evokují ten nejluxusnější alkohol.

Pokud jste milovníky pálenek či jiných destilátů, můžete jemnou ovocnou chuť pálenek Baron Hildprandt vyzkoušet i v eshopu Premier Wines & Spirits. Zde najdete hned několik druhů těchto destilátů. Vybrat si můžete jemnou Trnku, ovocnou Hruškovici, netradiční Třešňovici, klasickou Slivovici nebo svěží Višňovici.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.