Když jsme si s manželem stavěli dům, tak jsme již měli jasnou představu v tom, že v ložnici chceme mít udělaný koutek na odpočívání. S tím jsme už počítali při výstavbě, takže v místnosti vzniklo zákoutí pro postel a vedle toho i koutek pro odpočívání.Právě s touto místností jsme si nevěděli úplně rady, tak jsem se rozhodla, že využiji profesionálních služeb. Obrátila jsem se na designérku, paní Pavlínu Lipkovou z firmy ORIGINE INTERIER DESIGN, protože se mi líbily její návrhy interiérů.
Domluvila jsem si s paní designérkou termín a ona se přijela podívat na prostor, který potřeboval doladit a dořešit. Řekla jsem jí svou představu, že bych si přála místnost víceméně světlou s tmavšími doplňky v kontrastu a paní Lipková přidala do mého konceptu pár dalších nápadů, které v interiéru ladily a navzájem se doplňovaly.

Vše si zaznamenala, domluvili jsme si finanční rozpočet a vypracovala předběžný návrh. Poté jsme si jej schválily a ona se mohla pustit do práce.
Na zem jsme dali plovoucí podlahu v šedém melíru, aby nebyla čistě šedá a nepůsobilo to až tolik chladně. Stěny jsou vymalovány bíle. Závěs máme také v šedém melíru. Nemám ráda žaluzie, proto ten závěs. U postele máme i noční stolek, teda ono je to spíš taková polička na nožkách v černé barvě s kovovými nohami.
Vedle postele, teda kousek dál, máme právě ten náš vysněný odpočívací koutek s křesílkem, taburetem a designovým stolkem. Pod tím vším máme i kusový koberec ve světlé barvě s potiskem. Křesílko se stolkem jsme si pořídili rovnou ve 2 barvených variantách, podle nálady.

Jedna sada je v antracitově šedé a druhá sada, kromě taburetu je ve světlé barvě. Křesílko je smetanové a stolek je bílý. V rozmezí mezi odpočívacím koutkem a postelí máme závěsná světla v černé barvě.
Myslím, že paní designérka Lipková z firmy Origine přesně vystihla, jak jsme si to představovali a tímto bych ji chtěla moc a moc poděkovat za její skvěle odvedenou práci. Její služby a návrhy interiérů ráda doporučím dál.

















