Zútulněte si domov během pár minut

Vytvořit si z domova útulné místo, kde vám i vaší rodině bude dobře, chce spoustu času, kterého se dostává málokomu. Nemusíte ale trávit výzdobou dlouhé hodiny, atmosféru tvoří i maličkosti. Třeba jednoduché svícínky z přírodních materiálů, které naleznete při procházce přírodou nebo ve své spižírně. Stačí jen popustit uzdu své fantazii a uvidíte, jak málo stačí, abyste se doma cítili příjemně.

Zútulněte si domov během pár minut

Svícínek ze skořice

Domácí atmosféru vám může zútulnit i svícen ze skořice nebo větviček. Vezměte si k ruce silnější svíčku, skořici nalámejte nebo nastřihejte nůžkami na výšku svíčky a jednotlivé kousky skořice přilepte tavnou pistolí. Pak stačí jen ovázat ozdobnou mašličkou nebo provázkem a je hotovo. Na tento svícen stačí opravdu jen pár minut, klidně si vytvořte různé a rozzařte svá vánoční okna.

Pomocníkem vám bude tavná pistole Pattex.

Tavná pistole je nejlepším pomocníkem

S pomocí tavné pistole Pattex zvládnete vytvořit úžasné dekorace. Je určena pro kutily i profesionály. Snadno s ní nalepíte téměř vše. Práce je velmi jednoduchá, bezpečná a čistá. Díky vysoké kvalitě tavného lepidla z pistole při zahřátí samovolně nevytéká, a tak prostředí zůstává čisté. Konec tavné pistole je potažený gumou pro zvýšení bezpečí. Ergonomický tvar pistole přesně sedne do ruky, vytlačování lepidla je snadné, a i když budete chtít lepit delší dobu, nebude vás bolet ruka. Lepicí pistole Pattex je vynikajícím pomocníkem pro originální nápady. Užijte si vánoční svátky po svém v originálně vyzdobeném bytě či domě. www.pattex.cz
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.