Rychlá ochrana vašeho vozidla se skrývá pod přístřeškem

Také hledáte vhodný úkryt pro své vozidlo, kde mu bude stejně tak dobře jako vám ve vašem domě? Místo, kde na něj nebude pršet, padat kroupy nebo svítit intenzivní přímé sluníčko?

Rychlá ochrana vašeho vozidla se skrývá pod přístřeškem

Vozidlo nemusí být garážované a přes to mu dokážete vytvořit ideální podmínky k pravidelnému odpočinku. Přístřešky na auto jsou z dnešního hlediska mimořádně oblíbené a navíc není nutné podstupovat radikální stavební úpravy. Přístřešek je navíc zcela bezúdržbový a chrání vozidlo před UV zářením. Kromě toho si ho můžete nechat zhotovit na míru svým potřebám. Podívejme se na moderní přístřešky z bližšího prozkoumání.

 

Hliníkový přístřešek JPR

Hliníkový přístřešek ze série JPR je vhodný i pro karavan. Nepotřebuje žádné kotvení do stavby, takže zůstane zcela nedotčená. Celá konstrukce je zhotovena z eloxovaného hliníku. Střecha je srdcem celého produktu, proto se zde dočkáte 100% ochrany proti UV záření a vysoké odolnosti vůči klimatickým vlivům. Tyto přístřešky na auto od společnosti Hobbytec jsou navíc jako jediné v České republice certifikované TUV. Na tento japonský originál získá každý nový majitel 10 letou záruku.

Dřevěný přístřešek na dvě auta

Dřevěné přístřešky pro dvě auta jsou oblíbené především pro své designové zpracování. Jde o naprostý vrchol elegance, kdy se kombinuje lepené vrstvené dřevo a polykarbonát. Konstrukce přístřešku je zhotovena z lepeného dřeva pro navýšení celkové stability. Je to dáno tím, že vlivem povětrnostních vlivů méně praská a pracuje. Při volbě materiálu na střechu lze zvolit buď trapézovaný plech nebo komůrkový polykarbonát v mléčné, čiré nebo kouřové barvě. Polykarbonátové desky vynikají především svou nárazuvzdorností. Jsou oproti tradičnímu plexisklu 30 x odolnější, takže ustojí i silné krupobití.

Více informací o přístřešcích na auto naleznete na stránkách https://www.hobbytec.cz.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.