Jednoduché, avšak působivé doplňky do ložnice. Které to jsou?

Jednoduché, avšak působivé doplňky do ložnice. Které to jsou?

Je pravdou, že je ložnice místo, kam si přicházíte odpočinout a načerpat novou životní energii. To však neznamená, že to musí být holá místnost, ve které vás čeká pouze postel a noční stolek. Vyzdobte si vaši oázu klidu hezkými bytovými doplňky, které ložnici dokážou zahřát a vytvořit z ní místo, kde se cítíte útulně a příjemně. Co vám k tomu nesmí chybět?

 

Nábytek

Nábytek do ložnice plní hned několik funkcí na jednou. Jednak slouží jako úložný prostor, do kterého můžete uložit ložní prádlo, čisté ručníky, knížky nebo oblíbené předměty, plní ale také estetickou funkci, díky které bude vaše ložnice působit uceleným dojmem. Pokud tedy máte v ložnici místo a rádi byste jej využili prakticky, pořiďte si hezký noční stolek, komodu nebo třeba knihovnu, do které si uložíte veškeré své knižní poklady. Vyzdobit ji ještě může praktická zarážka na knihy nebo krabička na šperky.

 

Fotografie

Mezi velmi oblíbené dekorace do bytu patří fotografie, umístěné do hezkých fotorámečků. I do ložnice si své oblíbené fotky můžete umístit na stěnu nebo třeba postavit na komodu. Zarámovat si můžete i vaše oblíbené obrázky, které vás zaujaly v časopise nebo na internetu, a hodí se vám do pokoje. Obklopte se věcmi, které máte rádi, jelikož jedině tak si dokážete v ložnici nejlépe odpočinout. Na bytové dekorace se můžete v tomto případě spolehnout.

Nálepky na stěny a tapety

Nemáte v ložnici prostor na žádné bytové doplňky, na které by se podle vás stejně jen prášilo? Pak můžete zkusit změnit některou ze stěn a polepit ji hezkou nálepkou nebo tapetou, která se vám do ložnice hodí. Na trhu existuje obrovská spousta vzorů, materiálů i barev. Díky novým tapetám můžete naprosto změnit vzhled vaší ložnice tak, aby se vám co nejvíce líbila. Rádi byste měli bláznivou barevnou, uklidňující tmavou ložnici nebo upřednostňujete vintage styl? Vaše ložnice může být díky tapetám vším, co si přejete!

 

Textilie

Vytvořit z ložnice to pravé odpočinkové místo můžete i díky novým textiliím. Vyberte si nové ložní prádlo, prostěradlo, nebo třeba hezký přehoz či pléd na postel, který zakryje

přikrývku i polštář a bude mít krásný vzor, který bude doplňovat jednolitý styl vaší ložnice. Z textilií vybírejte opravdu pečlivě. Ložní pádlo musí být savé, avšak prodyšné, nejlepším materiály jsou len nebo bavlna.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.