Žena kutilem

Jaké jsme my ženy? Myslíte si, že i žena může být kutilem? Proč ne? Situace v rodině nás přece často donutí vymyslet pohotové řešení. Většinou nemáme čas se nějakou opravou dlouho zabývat, a i když k tomu povoláme své drahé polovičky, nezřídka kdy pak čekáme, čekáme a čekáme. I když vládneme mnoha fintami, jak našeho partnera přesvědčit o nezbytnosti přilepení prahu nebo odchlipující se podlahové lišty, některé z nás to vzdávají a raději si takovou opravu udělají doma samy. Proč ne, se šikovným pomocníkem – montážním lepidlem, to jde snadněji.

Žena kutilem

A jedno je mezi nimi opravdovým rychlíkem: Pattex ONE FOR ALL Express. Všechna moderní montážní lepidla mají jedno společné: usnadňují práci, šetří vrtání, následný úklid a stávají se zárukou dobře odvedené práce. Jsou stále výkonnější, ta nejlepší mezi montážními lepidly dokážou v současné době udržet až 50 kg/cm²! Všechna potřebují 24 hodin k vytvrzení, poté je možné spoj zatížit. Ale Pattex ONE FOR ALL Express drží mnohem dříve – lepený spoj je pevný již po neuvěřitelných 3 hodinách!!! (záleží na lepeném materiálu a prostředí) Rychlostí nadané lepidlo Toto lepidlo velmi rychle vytváří pružný, ale pevný spoj, který první zatížení snese již po 20 minutách. (v závislosti na lepeném povrchu).

Po zmíněných 3 hodinách je pak již Pattex ONE FOR ALL Express vytvrzený, což může zabránit nejedné nehodě s předčasným zatížením lepeného předmětu. Když například lepíte s tímto lepidlem kuchyňskou desku a v kuchyni se najednou objeví někdo, kdo o vaší práci nevěděl, o desku se opře… co by se stalo za normálních okolností? Museli byste začínat znovu. S Pattex ONE FOR ALL Express už po 20 minutách můžete s lepenými předměty manipulovat a po třech hodinách, když třeba na desku sedne nepoučitelné dítě, vše zůstane, kde má. Jen u obzvlášť těžkých předmětů a předmětů podléhajících pnutí se doporučuje spoj na 24 hodin zafixovat. Jinak máte po třech hodinách hotovo. Rychle a spolehlivě.

www.pattex.cz
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.