Buďte krásná, i když vás dohání předvánoční stres

V novém pražském moderním nehtovém studiu Vogue Nails si skutečně odpočinete. Panuje tu příjemná téměř domácí atmosféra, která vám vykouzlí úsměv i na unavené tváři, a vedle níž vypadají nabízené služby ve špičkové kvalitě jen jako užitečný bonus. Vždyť krásné ruce a nehty především jsou vizitkou každé ženy, zaslouží si tedy tu nejlepší péči.

Buďte krásná, i když vás dohání předvánoční stres

Už vstup do nehtového studia Vogue Nails  – metro Hůrka vás doslova ohromí. Místo tradičního „kumbálku“ ve sklepě nebo minisalónku v jádru nákupního centra, vás přivítá hřejivé a přívětivé sluneční světlo, prostupující bujnou zelení nejenom na okenním parapetu. Dveře se zavřou, okolní šum a hluk se utlumí a vy hned s chutí zamíříte vstříc šikovným manikérkám pedikérkám.

Bohatá nabídka, která potěší každou ženu

Speciálně vyškolený a zkušený personál zaměřuje svou kreativitu a um pouze a výhradně na krásu vašich nehtů a rukou. Zapomeňte na běžná „multifunkční“ nehtová studia, kde se vedle lepení řas, prodlužování vlasů a solária, pěkné a upravené nehty objevují jen tak mimochodem. Specializace je to nejlepší know-how, a tu ve Vogue Nails rozhodně mají.

Nabídnou vám klasickou i ruskou manikúru, několik druhů pedikúry včetně masáže, různé varianty francouzských laků, UV gelové nehty a především nepřeberné možnosti zdobení a designu nehtů. Lakování, třpytky, kamínky Swarovski nebo metalické, Eyecat či Diamant barvy a ještě mnohem víc.

Nehtové studio v Praze 13, které si zamilujete

Usedněte na pohodlnou polstrovanou židli a nechte se hýčkat přesně podle svého vkusu a přání. Tady si opravdu odpočinete a zapomenete na všechny problémy a starosti, které s sebou předvánoční shon a povinnosti přináší. Pedikúru si užijete v komfortních křesílkách i s polštářky pro maximálně příjemné podložení zad, a pokud přijdete dřív nebo si naopak budete chtít místní atmosféru ještě trochu užít, potěší vás i měkká pohovka se stolkem a zajímavými dámskými časopisy k ukrácení dlouhé chvíle.

A kde tuhle oázu klidu a luxusní péče najdete? Stačí vystoupit z metra Hůrka –  nehtové studio Vogue Nails leží hned naproti východu (Sluneční nám. 2567/8, 158 00 Praha 13-Stodůlky). Přijďte načerpat novou energii spolu s krásnými nehty třeba hned teď!
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.