Záchranář všech nečekaných situací

Záchranář všech nečekaných situací

Každý jsme někdy už zažili takovou tu chvíli paniky, kdy najednou zavolá maminka, že se u vás zastaví na kávu, a nebo nečekaná návštěva, která volá, když už je skoro před domem. V takové situaci nemáte čas vytáhnout vysavač a zachránit podlahu od drobečků od snídaně a všech ostatních, drobných nečistot. Záchranář číslo jedna je bateriové koště. Vždy připravené na uklízecí rychlo-akci.

Bateriové koště Kärcher KB 5 se postará o mimořádné výsledky čištění.  Díky technologii Kärcher Adaptive Cleaning System zvládne rychle, efektivně a bez námahy odstranit nečistoty z tvrdých podlah i koberců s nízkým vlasem. Koště funguje na lithium-iontovou baterii, to znamená, že k jeho zapojení nebudete potřebovat zásuvku a přístroj bude pohotověji po ruce než běžný vysavač. Na jedno nabití vydrží v provozu až 30 minut.

Snadné manévrování a práci bez ohýbání zad umožňuje flexibilní dvojitý kloub, stejně jako nízká hmotnost přístroje. Koště si hravě poradí i s hůře dostupnými místy. Bez potíží se s ním dostanete až do krajů, pod nábytek a lze ho pohodlně používat i na schodištích. Praktickou funkcí je automatické zapínání a vypínání a odnímatelná nádoba na nečistoty, kterou jednoduše vysypete, aniž byste se dostali do kontaktu s jejím obsahem.

Kärcher KB 5 je ten typ úklidového záchranáře, kterého chcete mít vždy po ruce. Žádná nečekaná událost už vás nevyvede z míry. Nenahlášená návštěva, pohroma v dětském pokoji, ani rychlé zahlazení stop po vašem chlupatém domácím mazlíčkovi pro vás už nebudou nepříjemnými situacemi, protože budete mít rychle po boku toho pravého pomocníka.

www.karcher.cz, www.svetcisteni.cz
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.