Postele z masivu i s úložným prostorem

Postele z masivu i s úložným prostorem

Kvalita spánku je úzce spojená s kvalitou postele. V případě, že tento bod podceníte a necháte se zlákat na nízkou cenu u pochybného prodejce, nemůžete očekávat, že se zakoupený produkt stane chloubou vaší ložnice. Proto dejte přednost značce a pořiďte si domů postele z masivu na celý život. K tomu navíc získejte tolik potřebný úložný prostor. Postele s úložným prostorem nejen šetří místo, ale rovněž poskytují dostatečné skladovací možnosti.

 

Postele z masivu – výhody

Mezi hlavní výhody postele z masivu patří jejich dlouhá životnost. Ve většině případů jde o investici na celý život. Žádné vrzání ani další nepříjemné doprovodné zvuky nečekejte. Postele z masivního dřeva nevykazují žádné známky opotřebení.

Navíc jsou vhodné pro alergiky i astmatiky. Určitě oceníte fakt, že v masivu se neobjevují rakovinotvorné látky, které jsou používány při lepení dřevotřísky. Chtějte za své peníze maximální komfort a nekupujte příliš levné a nekvalitní produkty.

 

strakos

 

Postele s úložným prostorem od Bogartech

Masivní postele od společnosti Bogartech jsou vyráběné ručně. Právě z těchto důvodů je možné se s výrobcem domluvit na atypickém tvaru postele. Veškeré postupy a výroba podléhá ryze přírodním materiálům.

Nakonec je dobré zmínit, že tyto české postele s úložným prostorem myslí i na naše seniory, kterým se bude lépe vstávat z vyšší lehací výšky. Ta je posazena do 64cm. Na postel z masivu získáte doživotní záruku společně s dovozem a celkovou kompletací.

 

Pokud vás nabídka zaujala, navštivte internetové stránky výrobce Bogartech na adrese http://www.ceskaloznice.cz/
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.