Vyrazte ven! Adidas vám pomůže užít si pohyb na maximum!

Vyrazte ven! Adidas vám pomůže užít si pohyb na maximum!

První teplé dny jsou konečně tady a věřte, že brzy bude ještě lépe. Přijde skutečné jaro a poté hřejivé léto. Již nyní je proto čas řádně se připravit. Dlouhé kalhoty schovejte do skříně. Na jaře i v létě je prostě lépe v kraťasech! Pro letošní sezónu si značka Adidas připravila opět super pohodlné šortky a kraťasy pro každého z vás. Překvapí i vás rozmanitost barev a střihů?

 

adiOd XXS až po nadměrné velikosti v rozmanitých provedeních

Adidas je značka sportovního a volnočasového oblečení pro všechny, kdo si potrpí na kvalitu. Oblečení, které Adidas nabízí, je vždy ušito z vysoce kvalitních materiálů. Některé modely jsou dokonce vybaveny funkcí CLIMALITE. Tato funkce zaručuje, že oblečení odvádí pot od vaší pokožky. Při každém pohybu se tak budete cítit v suchu a tak i v absolutní pohodě. Výjimkou v tomto nejsou ani kraťasy. V této kategorii nabízí Adidas celou řadu modelů a to pro ženy, muže i děti. Stačí si vlastně jen vybrat. Nezáleží na tom, jestli budete vybírat podle barvy nebo střihu, vždy získáte super kvalitu!

 

adiI kraťasy s UV filtrem

Pánové by při sportovních výkonech i ve volném čase mohli ocenit šortky Adidas AESS 3S HSJ SHORT. Jsou totiž vybaveny funkcí CLIMALITE COTTON, která je zárukou maximálního pohodlí. K dostání jsou v několika barvách a zdobí je typické tři pruhy. Dámy jistě ocení krásný design a super pohodlí, které nabízejí šortky pure Knit Yoga Short. Novinkou pro rok 2014 jsou kraťasy W EVERYDAY OUTDOOR Climb Shorts, které jsou vyrobeny z materiálu s UV filtrem, který vás ochrání i před zářením UV50+. I v kategorii dětské kraťasy je výběr bohatý. Pro holky i kluky jsou připraveny kraťasy mnoha barev!

 

Vše, co je potřeba

Pokud chcete kvalitní oblečení Adidas i vy, nemusíte vůbec nikam chodit. S bohatou nabídkou přichází internetový obchod www.adipro.cz . Nejdete zde nejen kraťasy, ale i krásné sportovní mikiny, teplákové soupravy, čepice, šaty, trička a další. Vše za příjemné ceny…
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.