Výjimečnost únikových her Questerland.cz v Praze

Únikové hry dnes naleznete s trochou nadsázky na každém rohu. Stejně jako v případě čehokoliv ostatního, i v případě únikových her platí, že některé jsou fajn, jiné za moc nestojí a pak jsou tu ty, které jsou opravdu jedinečné a výjimečné.

Výjimečnost únikových her Questerland.cz v Praze

A právě mezi ty výjimečné patří i naše únikové hry Questerland. Nevěříte? Tak se pojďte přesvědčit!

 

Únikové hry připravujeme až 1 rok

Ano, mnoho provozovatelů únikových her si pronajme prostory, vytvoří nějaké dekorace, zakomponuje do nich pár hádanek a únikovka je na světě. Tento přístup možná dokáže chvilkově pobavit, my na to ale jdeme jinak.

Osobně navštěvujeme únikové hry po celém světě, abychom vám přinesli opravdu jen to nejlepší. Než se rozhodneme otevřít novou únikovou hru, předchází tomu velmi důsledné plánování jak prostoru samotného, tak příběhu, hádanek a speciálních efektů. V prvé řadě tedy klademe důraz na autentičnost a realističnost vašich zážitků.

Tyto přípravy opravdu trvají až 1 rok. Během nich spolupracujeme jak s profesionálními filmovými umělci a zvukovými specialisty, tak například i s psychology. Do příprav komponujeme ty nejmodernější technologie, a tak vás asi nepřekvapí, když vám řekneme, že příprava k otevření nové únikové hry Questerland vyjde až na milion korun.

Ten pocit jinde nezažijete

Výsledkem je, že v Questerlandu neluštíte hádanky… V Questerlandu jste hlavní hrdina filmového příběhu, který vás zcela pohltí a vtáhne do děje. K nám nepřicházíte najít klíč a k němu odpovídající zámek, k nám přicházíte být součástí dobrodružství, které vás zcela odtrhne od reality. Abychom byli přesnější – v Questerlandu na vás čeká realita zcela nová. Tak co, stále si myslíte, že únikovky jsou všechny jedno a to samé? Rezervujte si jednu z našich mnoha únikových her, a my Vás přesvědčíme o tom, že u nás jsou únikové hry opravdu výjimečné.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.