Tyhle plavky sluší každému! Není čas na změnu?

I když nemáte míry 90-60-90 jako modelky, v plavkách můžete vypadat zatraceně sexy. Že nosíte celý život jen jeden typ a jiné nechcete? Pojďte vyzkoušet kousky, které jsou letošní hitovkou a budete nadšené. A protože je léto v plném proudu, můžete se těšit i na celou řadu slev.

Tyhle plavky sluší každému! Není čas na změnu?

Stará dobrá optika

Už dávno neplatí, že jednodílné plavky jsou jen pro velryby a plavkyně. Módní návrháři si na nich letos dali pořádně záležet a najdeme celou řadu opravdu skvostných kolekcí. Návrháři nezapomněli také na plnoštíhlé ženy a starou dobrou geometrii. Díky jednodílným plavkám si můžete vykouzlit krásnou siluetu, skvělou volbou jsou barevné plavky s černými boky, nebo černým spodním dílem, které zmenší zadek. Kouzelné jsou i samotné motivy, třeba kostičky či proužky.

 

Šněrování a sexy dekolt

Tento trend si zamilovaly celebrity, i české ženy. A my dobře víme proč. Šněrování na plavkách je neskutečně sexy. Můžete s ním vyčarovat oslnivý dekolt, nehledě na to, zdali máte velká, nebo malá ňadra, zvýraznit a ukázat můžete i jiné části těla, třeba boky. Šňůrky a šněrování na plavky prostě patří.

Pletené plavky a krajky

Pletené plavky a plavky s krajkami jsou něžné, romantické a bude vám v nich příjemně. Skryjí nedokonalosti vašeho těla, ale zároveň jsou vzdušné a máte pocit, že na sobě máte minimum látky. Nemusíte se držet jen černé barvy, trendy je třeba jemňounce růžová, tyrkysová či třeba bílá. Tento typ plavek však není na denní nošení, určitě je střídejte i s jiným typem plavek, ať se vám krajky a průstřihy na kůži nevypálí.

 

Překřížení

Plavky s překřížením jsme viděli na finalistkách České Miss i na celé řadě obyčejných žen na českých i zahraničních plážích. Mezi bikinami jednoznačně plavky s překřížením vedou, protože vytváří hezký tvar ňader i štíhlejší postavu. Překřížení může být jak pod ňadry, tak v dekoltu a obě varianty vypadají úchvatně.

Jaké barvy?

I když černá a tmavé barvy opticky zeštíhlují, móda velí barvám. Frčí bílá a červená, geometrické vzory a tropické motivy. Pokud nejste zastánkyněmi barevných plavek, vsaďte jen na drobný barevný detail, na partii, kterou chcete zvýraznit. Nejen, že budete mít plavky v trendy barvě, ale zároveň odpoutáte pozornost od partií, které nechcete, aby byly vidět. Dovybavte si šatník trendy plavkami a hurá na pláž!
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.