Vůně orientu

Přemýšlíte, čím obdarovat maminku, sestru nebo kamarádku k narozeninám, blížícím se Vánocům nebo jen tak si udělat radost? Zkuste zabrousit do zcela odlišného orientálního prostředí plného pozitivní energie, barev a nejrůznějších vzorů a variací. Máme pro Vás pár tipů, jak překvapit originálním a netradičním dárkem.

Vůně orientu

Důležité jsou maličkosti

Miluje-li Vaše maminka či kamarádka orientální mandaly, ví, že jsou zdrojem pozitivní energie. Pokud se tyto vzory decentně zkombinují s ostatními prvky interiéru, výsledný efekt i přítomná atmosféra vás naprosto okouzlí. Můžete se tedy poohlédnout po nějaké maličkosti, která udělá obdarované radost a zútulní tak její příbytek. Například indický patchwork puf taburet, bavlněný povlak na polštář nebo přehoz se vzorem mandaly, který lze přehodit přes postel či pohovku a povznese tak celou místnost. V podobném duchu jsou k dostání také další textilie, které lze využít jako tapisérii na stěnu, kobereček nebo jen pěknou dekoraci, která potěší oko. Důležitou roli hrají maličkosti – právě ty se postarají o výslednou skoro čarovnou atmosféru.

Inspirujte se zájmy

Má-li vaše kamarádka ráda jógu nebo výlety do přírody, můžete jí potěšit například originální podložkou s mandalou, na které si s chutí zacvičí nebo připraví netradiční piknik s přáteli. Miluje-li naopak módu, jistě neuděláte chybu s textilní indickou taškou nebo kouzelným paraplíčkem, které jistě docení za horkých letních dnů a ještě nadělá spoustu parády.

Nebojte se tedy být originální a uvidíte, že vámi vybraný kousek jistě potěší a vykouzlí úsměv na tváři!
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.