Víte, kolik platíte za energie? Zjistěte si to a nebuďte otrokem aktuálního dodavatele!

Víte, kolik platíte za energie? Zjistěte si to a nebuďte otrokem aktuálního dodavatele!

Platby za dodávky plynu a elektřiny jsou mnohdy poměrně vysoké. Spousta lidí si myslí, že je situace dána vyloženě minimálními úsporami při vytápění objektu, svícení a ostatních činnostech souvisejících se spotřebou energie. Mnohdy tomu tak je, nicméně často stojí za vysokými platbami i samotný dodavatel elektřiny či plynu. Určitě tedy není nezbytné zůstávat u toho stávajícího. Vždyť na trhu se nachází spousta společností, jež dokážou nabídnout férové jednání i podmínky. Především malí dodavatelé hrají v tomto ohledu prim. Jaké jsou tedy hlavní přednosti takovýchto menších společností?

 

Nebuďte pouhým číslem elektroměru a plynoměru

U velkých dodavatelů energií představuje odběratel pouze číslo elektroměru, případně plynoměru. Jste fakticky jedním z davu a vaše anonymita je maximální. Tím pádem k vám takové firmy přistupují pouze jako k jednotce a na nějaké osobní jednání a přístup můžete zapomenout. To zrovna není ideální. V momentu, kdy něco potřebujete, musíte zkrátka a jednoduše čekat. U malých společností mohou být podmínky mnohem výhodnější, a stejně tak i jednání. Přesvědčit se o tom můžete třeba na https://www.epet.cz/elektrina/.

 

Výhodná cena zaručena

Menší dodavatelé také často čerpají z vlastních energetických zdrojů, takže si mohou dovolit jít s konečnou cenou razantně dolů. Tím pádem budete jako koncoví zákazníci maximálně spokojení. I u plynu se dá dostat na velmi solidní částky. Podívejte se ostatně sami na https://www.epet.cz/plyn/.

 

Zapomeňte na zbytečnou administrativu

Přesně tak. Kdo by měl rád dlouhé smlouvy s údaji, jež jsou mnohdy psány malými písmeny? Asi nikdo. Menší dodavatelé mají dostatek času vám všechno detailně vysvětlit a smlouva může být napsaná na velmi malém formátu. Tím pádem od začátku budete vědět, na čem jste!
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.